Povezane vesti
SSP: Vesić i Šapić angažovali Milenijum tim za rušenje Starog savskog mosta
Beta 10.02.2022
Beogradski odbor Stranke slobode i pravde (SSP) optužio je danas zamenika gradonačelnika Gorana Vesića i kandidata SNS za gradonačelnika, Aleksandra Šapića da "ne odustaju" od ideje da sruše Stari savski most za šta su po navodima SSP, angažovali firmu… »
SSP: Milenijum tim počeo da traži ponude za demontažu Starog savskog mosta
N1 Info 10.02.2022
Stranka slobode i pravde (SSP) saopštila je da je kompanija Milenijum tim počela da "traži ponude za demontažu Starog savskog mosta". Iz SSP kažu da se Milenijum tim „krije iza slavnog imena Mostogradnje“. kao i „iza Kineza i vrši radove na vodoizvorišu… »
SSP: Firma bliska SNS već traži ponude za demontažu Savskog mosta
Nova 10.02.2022
Stranka slobode i pravde (SSP) saopštila je da je kompanija Milenijum tim počela da traži ponude za demontažu Starog savskog mosta. „Iako se mostovi ruše samo u vreme ratova, Vesić i Šapić ne odustaju od sumanute ideje da sruše Stari savski most, a koga… »
Vesti dana »
NBS održava stabilnost deviznog tržišta uz blage oscilacije kursa dinara prema evru
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 32 povezane
Međak: Vučićeva ideja o zajedničkom ulasku u EU je zamka, put za sprečavanje proširenja
Radio 021 pre 1 satjoš 21 povezana
"Građani kupuju i za sledeću godinu, svega se plaše" - cena peleta drastično skočila na stovarištima širom Srbije: Šta kažu proizvođači?
Blic pre 5 satijoš 9 povezanih
NIS pod sankcijama: Vučić najavljuje rok i pregovori sa potencijalnim kupcima
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 29 povezanih
Stefanović (SSP): Jedino što Vučić može da kaže čelnicima EU je da je Srbiju otela mafija
Beta pre 4 satijoš 29 povezanih



