Povezane vesti

Erdogan negativan na korona testu: Predsednik Turske i njegova supruga bili zaraženi omikronom!

Erdogan negativan na korona testu: Predsednik Turske i njegova supruga bili zaraženi omikronom!

Kurir 10.02.2022
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan bio je danas negativan na testu na virus korona i više nema simptome bolesti, izjavio je njegov lekar Serkat Topaloglu agenciji Anadolija. Erdogan "u proteklih nekoliko dana" nema simptome virusa korona, a njegova… »
Erdogan preboleo kovid, vraća se redovnim dužnostima

Erdogan preboleo kovid, vraća se redovnim dužnostima

N1 Info 10.02.2022
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan koji je u subotu testiran pozitivno na kovid-19 oporavio se i testovi na virus su mu negativni, rekao je njegov lekar. „Pi-Si-Ar (PCR) testovi poslednja dva dana su negativni. Mislim da predsednik može uskoro… »
Erdogan preboleo kovid, vraća se redovnim dužnostima

Erdogan preboleo kovid, vraća se redovnim dužnostima

Nova 10.02.2022
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan koji je u subotu testiran pozitivno na kovid-19 oporavio se i testovi na virus su mu negativni, rekao je njegov lekar. Erdogan, koji će krajem meseca proslaviti 68. rođendan, dobio je treću dozu antikovid vakcine… »
Erdogan danas negativan nakon pet dana izolacije zbog kovida: "Mislim da će se predsednik sutra vratiti svom rutinskom…

Erdogan danas negativan nakon pet dana izolacije zbog kovida: "Mislim da će se predsednik sutra vratiti svom rutinskom…

Blic 10.02.2022
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan, koji je u izolaciji od subote nakon što se zarazio korona virusom, danas je bio negativan na testu na kovid-19, izjavio je njegov lekar Serkan Topaloglu, javila je Anadolija. Erdogan je u subotu rekao da je… »

Vesti dana »