Povezane vesti

Aleksi je možda ovaj film dao ideju da pobegne od kuće?! Prof. Mršević kaže da sve više dece u Srbiji ima sindrom…

Aleksi je možda ovaj film dao ideju da pobegne od kuće?! Prof. Mršević kaže da sve više dece u Srbiji ima sindrom…

Kurir 11.02.2022
Ko je Aleksa Stanković, koji je pronađen posle 42 dana od prijave njegovog nestanka u stanu na Vračaru koji je iznajmljivao po principu "stan na dan"? Da li je njegovo ponašanje uobičajeno za generaciju kojoj pripada? Kako smo već objavili, planirao… »
Hvala bogu da mi je sin živ i zdrav, ovo je kraj agonije: Majka Alekse za kojim se tragalo 42 dana otvorila dušu

Hvala bogu da mi je sin živ i zdrav, ovo je kraj agonije: Majka Alekse za kojim se tragalo 42 dana otvorila dušu

Kurir 11.02.2022
Aleksa Stanković iz Kruševca pronađen je preksinoć, posle 42 dana potrage, u iznajmljenom stanu na Vračaru, a inspektorima je odmah jasno rekao da više ne želi da se vraća u rodni grad, saznaje Kurir. Da podsetimo, Stanković je nestao 28… »
"Hvala bogu da je pronađen, želim mu sreću": Pronalazak Alekse iz Kruševca posle 42 dana potrage ulilo nadu i ocu nestalog…

"Hvala bogu da je pronađen, želim mu sreću": Pronalazak Alekse iz Kruševca posle 42 dana potrage ulilo nadu i ocu nestalog…

Blic 10.02.2022
- Bogu hvala da je mladi momak Aleksa nakon 43 dana pronađen. Želim mu svako dobro i sreću zajedno sa svojom porodicom. Nada nikada ne prestaje - rekao je Nenad Periš otac nestalog Splićanina kada je čuo da je pronađen mladić iz Kruševca koji je… »
"Nisam znao da me traže": Oglasio se Aleksa Stanković za kojim se tragalo 42 dana: Šetao sam normalno u Beogradu, ulazio sam…

"Nisam znao da me traže": Oglasio se Aleksa Stanković za kojim se tragalo 42 dana: Šetao sam normalno u Beogradu, ulazio sam…

Blic 10.02.2022
Rekao sam svoju odluku, želeo sam da odem, ja nisam nestao, javio sam se - rekao je Aleksa Stanković (21), čiji je nestanak majka Olivera prijavila policiji u Kruševcu 28. decembra,2021. godine. - Isključio sam sve profile na društvenim mrežama i… »
Pobegao zbog velike tragedije: Igor Jurić otkrio mogući razlog odlaska od kuće Alekse Stankovića

Pobegao zbog velike tragedije: Igor Jurić otkrio mogući razlog odlaska od kuće Alekse Stankovića

Blic 10.02.2022
Posle 43 dana bez traga i glasa, juče je pronađen Aleksa Stanković (21) iz Kruševca, na sreću živ i zdrav. Mladić je 28. decembra otišao od kuće bez pozdrava i sve ovo vreme nikome se nije javljao, njegova majka i policija su danima tragali za… »

Vesti dana »