Povezane vesti

Detalji iz istrage o brodu punom kokaina na kojem je pronađen zaklan Srbin! Krijumčari napravili ove dve ključne greške

Detalji iz istrage o brodu punom kokaina na kojem je pronađen zaklan Srbin! Krijumčari napravili ove dve ključne greške

Mondo 11.02.2022
Isplivali detalji iz istrage kokainskog broda iz Đenove na kojem je pronađen zaklan Srbin! Isplivali detalji iz istrage kokainskog broda iz Đenove na kojem je pronađen zaklan Srbin! Brod MSC Adelaida na kojem je nađen zaklan Dragan Panić (50) i koji… »
"Moj muž je ubijen!" Ispovest supruge srpskog moranara koji je pronađen zaklan - Evo zašto misli da je sve namešteno

"Moj muž je ubijen!" Ispovest supruge srpskog moranara koji je pronađen zaklan - Evo zašto misli da je sve namešteno

Mondo 11.02.2022
Žena i brat Srbina Dragana Panića su uvereni da je on svirepo ubijen. Žena i brat Srbina Dragana Panića su uvereni da je on svirepo ubijen. Tužilaštvo u Đenovi i italijanska policija nastavljaju sa istragom misteriozne smrti srpskog mornara, koji… »
"Kategorički tvrdim da se Moj muž nije ubio!" Žena Srbina koji je pronađen zaklan na brodu punom droge kroz suze u…

"Kategorički tvrdim da se Moj muž nije ubio!" Žena Srbina koji je pronađen zaklan na brodu punom droge kroz suze u…

Pravda 11.02.2022
Mirjana Panić, supruga Dragana Panića, Srbina koji je pronađen zaklan na brodu u Italiji na kom je dan ranije pronađeno 400 kilograma kokaina, tokom gostovanja u Jutarnjem programu TV Prve rekla je da njen muž nije izvršio samoubistvo, već da je… »
"Kategorički tvrdim da se Moj suprug nije: Ubio!" Žena Srbina koji je pronađen zaklan na brodu punom droge u Italiji kroz…

"Kategorički tvrdim da se Moj suprug nije: Ubio!" Žena Srbina koji je pronađen zaklan na brodu punom droge u Italiji kroz…

Blic 11.02.2022
Mirjana Panić, supruga Dragana Panića, Srbina koji je pronađen zaklan na brodu u Italiji na kom je dan ranije pronađeno 400 kilograma kokaina, tokom gostovanja u Jutarnjem programu TV Prve rekla je da njen muž nije izvršio samoubistvo, već da je… »
Žena Dragana koji je nađen mrtav na brodu u Đenovi: Odgovorno tvrdim da nikad sebi ne bi naudio! Otkrila sadržaj poslednjih…

Žena Dragana koji je nađen mrtav na brodu u Đenovi: Odgovorno tvrdim da nikad sebi ne bi naudio! Otkrila sadržaj poslednjih…

Kurir 11.02.2022
Supruga Dragana Panića Mirjana rekla je da je njen muž od 2013. godine radio na brodovima, u želji da deci osigura bolju budućnost. - Bio je srećan, zadovoljan, radio je kao mehaničar na brodu MSC kompanije. Mi smo ljudi koji živimo pošteno… »
Evo ko je italijan uhapšen na brodu gde je zaklan Srbin! Kamere ga uhvatile kako premešta drogu - upao u klopku policije

Evo ko je italijan uhapšen na brodu gde je zaklan Srbin! Kamere ga uhvatile kako premešta drogu - upao u klopku policije

Mondo 11.02.2022
Papa je uhapšen i zbog tovara, ali i zbog smrti D. P. Papa je uhapšen i zbog tovara, ali i zbog smrti D. P. Tužilaštvo u Đenovi i italijanska policija nastavljaju sa istragom misteriozne smrti srpskog mornara, koji je pronađen mrtav na brodu MSC… »
Italijan uhapšen zbog tovara kokaina na brodu gde je zaklan Srbin: Fabio Papa uhvaćen na delu, premeštao blokove kokaina sa…

Italijan uhapšen zbog tovara kokaina na brodu gde je zaklan Srbin: Fabio Papa uhvaćen na delu, premeštao blokove kokaina sa…

Blic 11.02.2022
Zbog tovara od skoro pola tone kokaina i nerazjašnjenih okolnosti pod kojima je Srbin pomorac D.P. (50) nađen zaklan na brodu MSC Adelaide u Đenovi, uhapšen je Fabio Papa koji je takođe bio deo posade pomenutog plovila. Fabio je, kako navode… »

Vesti dana »