Povezane vesti

Vojislav Šešelj o izjavi ĐILASOVOG pijuna: Ponoš je "NATO general" i njegovim izjavama ne treba čuditi

Vojislav Šešelj o izjavi ĐILASOVOG pijuna: Ponoš je "NATO general" i njegovim izjavama ne treba čuditi

Srbija danas 11.02.2022
Lider Radikala direktno o Ponošu. Predsednik SRS Vojislav Šešelj prokomentarisao je činjanicu da je kandidat Dragana Đilasa za predsednika Zdravko Ponoš na pitanje novinara da li je za članstvo Srbije u NATO (zločinačkoj alijansi koja je… »
NATO Ponoš se više i ne pravi da ima mišljenje Bio bitku sa lažnim ekolozima protiv iskopavanja - a sada mu litijum sladak

NATO Ponoš se više i ne pravi da ima mišljenje Bio bitku sa lažnim ekolozima protiv iskopavanja - a sada mu litijum sladak

Alo 11.02.2022
Simpatizer NATO pakta i Đilasov kandidat Zdravko Ponoš izjavio je u junu 2021. godine kako "niko ne može da ostvaruje profit na račun zdravlja građana Srbije." "Kada tamo (u zapadnim zemljama, prim. nov.) bude mogao da se iskopava litijum i ako to… »
Zdravko Ponoš: Neko je pustio „trenirane pse“, vlasnik će odgovarati

Zdravko Ponoš: Neko je pustio „trenirane pse“, vlasnik će odgovarati

Glas Šumadije 11.02.2022
Predsednički kandidat koalicije Ujedinjena Srbija Zdravko Ponoš kazao je za N1 da za njega nije bitno koja ga je konkretna stranka predložila za predstojeće izbore, jer je to, kako je rekao, tehničko pitanje. „Ja sam izrazio spremnost da budem… »
Niste znali da je đilasov Ponoš NATO kandidat? Evo dokaza, crno na belo, da ga brane mediji koji pripadaju srboubilačkoj…

Niste znali da je đilasov Ponoš NATO kandidat? Evo dokaza, crno na belo, da ga brane mediji koji pripadaju srboubilačkoj…

Alo 11.02.2022
To da je kandidat lidera SSP Dragana Đilasa za predsednika Srbije na predstojećim izborima Zdravko Ponoš simpatizer NATO alijanse odavno je poznato i dokumentovano. Sada je to otkrio i sam, gostujući u TV emisiji gde je pokazao pravo lice svima. Na… »

Vesti dana »