Povezane vesti

Ništa ne radim, a imam novac: Nosila duks od dva miliona i razbesnela javnost - da čujete objašnjenje odakle joj pare!

Ništa ne radim, a imam novac: Nosila duks od dva miliona i razbesnela javnost - da čujete objašnjenje odakle joj pare!

Mondo 11.02.2022
Ana Korać ponovo u centru pažnje! Ana Korać ponovo u centru pažnje! Starleta Ana Korać svakodnevno se na društvenim mrežama hvali skupocenim poklonima i luksuznim putovanjima. Danas je posebno uspela da razbesni pratioce kada je objavila snimak na… »
Ana Korać nema posao, a troši mesečno milione: Sad šokira tvrdnjom: "Ništa ne radim, a mnogo novca imam"

Ana Korać nema posao, a troši mesečno milione: Sad šokira tvrdnjom: "Ništa ne radim, a mnogo novca imam"

Blic 11.02.2022
Starleta Ana Korać neprestano se hvali luksuznim životom na društvenim mrežama, a kada je pitaju odakle joj novac za sve to, ne prestaje da šokira izjavama. Pored skupocenih automobila, luksuznih destinacija, ekskluzivnih hotela i kafića, starleta… »
Brala maline, a nosi bluzu od dva miliona dinara?! Ana Korać u najskupljem izdanju - pašćete u nesvest kada sve saberete

Brala maline, a nosi bluzu od dva miliona dinara?! Ana Korać u najskupljem izdanju - pašćete u nesvest kada sve saberete

Mondo 11.02.2022
Starleta iz Ivanjice navnodno nosi fejk roleks - da li je duks od vizonovog krzna pravi? Starleta iz Ivanjice navnodno nosi fejk roleks - da li je duks od vizonovog krzna pravi? Bivša rijaliti učesnica Ana Korać, ponovo se pohvalila skupocenom… »
Koraćeva u krznu od čije cene će vam se zavrteti: Starleta od glave do pete u markiranom, noć u hotelu gde uživa košta…

Koraćeva u krznu od čije cene će vam se zavrteti: Starleta od glave do pete u markiranom, noć u hotelu gde uživa košta…

Kurir 11.02.2022
Starleta Ana Korać definitivno zna da zaintrigira luksuznim životom, a ovaj put se od glave do pete obukla u poznati brend. Bivša rijaliti učesnica pored skupocenih automobila, luksuznih destinacija, ekskluzivnih hotela i kafića, voli da uživa i u… »

Vesti dana »