Povezane vesti

Au! Dalila i dejan zanemeli dok su gledali svoj ljubavni klip! Evo šta su rekli nakon što su videli uspomene, pršte emocije…

Au! Dalila i dejan zanemeli dok su gledali svoj ljubavni klip! Evo šta su rekli nakon što su videli uspomene, pršte emocije…

Kurir 11.02.2022
U sklopu "Nedelje ljubavi" u Zadruzi, učesnicima rijalitija pušten je i ljubavni klip bivših supružnika Dalile i Dejana Dragojevića. - To su trenuci koji smo proveli napolju, drago mi je što sam videla Tedija. Sprdali smo se, zezali smo se. Kad… »
Problemi u vezi dragojevića i Aleks! Nikolićeva pobesnela zbog ljubavnog klipa Dejana i Sandre, on otkrio šta ga nervira kod…

Problemi u vezi dragojevića i Aleks! Nikolićeva pobesnela zbog ljubavnog klipa Dejana i Sandre, on otkrio šta ga nervira kod…

Kurir 11.02.2022
Dejan Dragojević i Aleksandra Nikolić raspravljali su se u pušionici zbog ljubavnog klipa njega i Sandre Rešić. - Osećam se neugodno, tu mi e nešto, kao da me steže. Nervira me to - rekla je Aleks. - Razumem te - dodao je Dejan. - Znam da me… »
Dejanu pušten snimak seksa Dalile i Cara! Ovako je ragovao kada je video bivšu u akciji sa drugim tipom! (video)

Dejanu pušten snimak seksa Dalile i Cara! Ovako je ragovao kada je video bivšu u akciji sa drugim tipom! (video)

Mondo 11.02.2022
Dejan Dragojević gledao intimni snimak Dalile i Cara. Dejan Dragojević gledao intimni snimak Dalile i Cara. Učesnici rijalitija Zadruga su u toku dana gledali ljubavne snimke, a najveću pažnju privukao je onaj čiji su glavi akteri Dalila Dragojević… »
Malo sam se postidela! Dalila otkrila svima da voli Cara i da su u vezi, a on se prisetio početka njihove ljubavi! (video)

Malo sam se postidela! Dalila otkrila svima da voli Cara i da su u vezi, a on se prisetio početka njihove ljubavi! (video)

Kurir 11.02.2022
Voditeljka je najavila prvi prilog u emisiji "Gledanje snimaka", a to je bio ljubavni klip Dalile Dragojević i Filipa Cara. Dalila je bila presrećna dok je gledala trenutke koje je provela sa Carem. - Kad sam oblačila košulju, naslutila sam na radost… »
Dalila se usred emisije rasplakala! Dragojevićka videla snimak koji joj je naterao suze na oči: Filipa sam takvog zavolela…

Dalila se usred emisije rasplakala! Dragojevićka videla snimak koji joj je naterao suze na oči: Filipa sam takvog zavolela…

Kurir 11.02.2022
"Gledanje snimaka" izazvalo je brojne emocije u rijalitiju, a pušten je još jedan ljubavni klip Dalile Dragojević i Filipa Cara. Njihova fan grupa napravila je snimako joj je Dalilu doveo do suza. - Nemam komentar, hvala im, predivno je. Tek sam sad… »
Dejanu pušten s*KS Dalile i Cara! Pogledajte kako je Dragojević reagovao kada je ugledao bivšu ženu u krevetu sa drugim…

Dejanu pušten s*KS Dalile i Cara! Pogledajte kako je Dragojević reagovao kada je ugledao bivšu ženu u krevetu sa drugim…

Kurir 11.02.2022
U emisiji "Gledanje snimaka" pušten je ljubavni snimak Dalile Dragojević i Filipa Cara. U prilogu se mogla videti i njihova vrela akcija iz hotela, a Dejan Dragojević je dobio priliku da ovo vidi prvi put. Zadruga 5 - Ljubavni klip Dalile i Cara, 2… »
Caru i dalili pušten snimak na kojem ih Dejan ogovara, nastao haos! Dragojevićka zaratila sa njim, Car se obratio Aleks…

Caru i dalili pušten snimak na kojem ih Dejan ogovara, nastao haos! Dragojevićka zaratila sa njim, Car se obratio Aleks…

Kurir 11.02.2022
Zadrugarima je prikazan klip na kojem Dejan Dragojević komentariše svađu bivše supruge Dalile i njenog dečka Filipa Cara, a Dino Dizdarević mu govori da treba da slavi dva puta rođendan jer se spasio nje, odakle i započinje haos! Filip Car u… »
Samo što su ušli u vezu, a već svađa: "Koliko me nerviraš", Dejan je ovo žestoko zamerio Aleks, ona u šoku (video)

Samo što su ušli u vezu, a već svađa: "Koliko me nerviraš", Dejan je ovo žestoko zamerio Aleks, ona u šoku (video)

Blic 10.02.2022
Dejan Dragojević i Alekandra Nikolić sedeli su u pušionici "Zadruge", a on joj je otkrio da je ljut na nju. - Kako si me iznerivrala - rekao je Dejan. - Zašto? - pitala je ona. - Zato što spavaš toliko - dodao je on. - Je l' si stvarno ljut na mene… »

Vesti dana »