Povezane vesti

Poslednja fotografija Entonija Godfrija u Srbiji! Ginkel se oprostio od bivšeg ambasadora: Nedostajaćete nam svima ovde…

Poslednja fotografija Entonija Godfrija u Srbiji! Ginkel se oprostio od bivšeg ambasadora: Nedostajaćete nam svima ovde…

Blic 12.02.2022
Sada već bivši ambasador SAD u Srbiji Entoni Godfri zvanično je juče predao funkciju svom zameniku Džonu Ginkelu, koji će biti šef misije do dolaska novog ambasadora. Ginkel se danas na Tviteru oprostio od Godfrija, uz njegove dve fotografije, sa… »
Godfri: Kada je trebalo prenosio sam oštre poruke, moj naslednik neće biti loš policajac

Godfri: Kada je trebalo prenosio sam oštre poruke, moj naslednik neće biti loš policajac

Danas 12.02.2022
Odlazeći američki ambasador u Srbiji Entoni Godfri izjavio je da je tokom njegovog mandata u Beogradu bilo teških trenutaka i razgovora, i da je, kada je bilo vreme za to, prenosio oštre poruke Vladi Srbije, te da njegov naslednik neće biti „loš… »
Godfri objavio poslednji tvit kao ambasador SAD u Beogradu (video)

Godfri objavio poslednji tvit kao ambasador SAD u Beogradu (video)

Blic 12.02.2022
Odlazeći ambasador SAD u Srbiji Entoni Godfri poslao je danas poslednju tviter poruku u tom svojstvu i predao nalog svom zameniku Džonu Ginkelu koji će biti šef misije do dolaska novog ambasadora. "Ovo je moj poslednji tvit u svojstvu ambasadora SAD u… »
Godfri otvorio dušu: Odlazeći ambasador SAD u Srbiji progovorio o svom nasledniku, dijalogu, američkim investicijama...

Godfri otvorio dušu: Odlazeći ambasador SAD u Srbiji progovorio o svom nasledniku, dijalogu, američkim investicijama...

Blic 11.02.2022
Odlazeći američki ambasador u Srbiji Entoni Godfri kaže da je tokom njegovog mandata u Beogradu bilo teških trenutaka i razgovora, kao i da je, kada je bilo vreme za to, prenosio oštre poruke Vladi Srbije i poručuje da njegov naslednik neće biti… »

Vesti dana »