Povezane vesti

Rade Šerbedžija sve raznežio emotivnim snimkom: Čestitao ženi rođendan uz ovaj božanstveni gest, niko nije ostao…

Rade Šerbedžija sve raznežio emotivnim snimkom: Čestitao ženi rođendan uz ovaj božanstveni gest, niko nije ostao…

Kurir 12.02.2022
Glumac Rade Šerbedžija je poznat, osim po svojoj bogatoj karijeri, i kao neko ko voli da kazuje stihove. Često svoje pratioce na društvenim mrežama obraduje svojim izvedbama čuvenih pesama, a ovog puta je imao poseban povod. Naime, njegovoj supruzi… »
Šerbedžija emotivnim videom čestitao rođendan Lenki: Slatka moja, mlada suprugo

Šerbedžija emotivnim videom čestitao rođendan Lenki: Slatka moja, mlada suprugo

Nova 12.02.2022
Filmska zvezda Rade Šerbedžija emotivnim videom koji je objavio na svom Fejsbuk nalogu čestitao je 55. rođendan supruzi, režiserki Lenki Udovički. „Večeras je rođendan mojoj ženi Lenki Udovički. Moja Milica nas najviše snima. Slatka moja… »
Stihovi ljubavi Lenki za rođendan: Rade Šerbedžija objavio klip pun emocija (video)

Stihovi ljubavi Lenki za rođendan: Rade Šerbedžija objavio klip pun emocija (video)

Večernje novosti 12.02.2022
Foto: Printskrin Youtube/ Regional Express - Nezavisni Istarski Portal - Večeras je rođendan mojoj ženi Lenki Udovički. Moja Milica nas najviše snima. Slatka moja, lepa, mlada suprugo... Kako da te nazovem? Sretan ti rođendan, 11.02.2022. godine -… »

Vesti dana »