Povezane vesti

On je sinoć čuvao Jokića: Posle meča "ispao heroj" iako je Srbin zabeležio maestralan učinak: Nikola me samo učinio…

On je sinoć čuvao Jokića: Posle meča "ispao heroj" iako je Srbin zabeležio maestralan učinak: Nikola me samo učinio…

Sportal blic 12.02.2022
Sinoć je Nikola Jokić zablistao kao i obično. Navikli smo da Džoker svojim učinkom zadivi celu planetu, ali je i , a 14. ove sezone, njegov "čuvar" prema američkim novinarima ispao heroj pobede. Naime, razlog je veliki broj izgubljenih lopti u… »
Jokić ljut na sebe i saigrače: "Nikola je definicija umora" (video)

Jokić ljut na sebe i saigrače: "Nikola je definicija umora" (video)

Večernje novosti 12.02.2022
Foto AP Srpski košarkaš je ostvario 71. tripl-dabl u karijeri sa 23 poena, 16 skokova i 11 asistencija, ali to nije bilo dovoljno za trijumf Nagetsa. Ako još tome dodamo i devet izgubljenih lopti Jokića sve će vam biti jasno zbog čega. Ni sam Nikola… »
Jokić ljut na samog sebe i saigrača: Trebalo je da budemo lideri, malo je i do njega

Jokić ljut na samog sebe i saigrača: Trebalo je da budemo lideri, malo je i do njega

Sportal blic 12.02.2022
, a 14. ove sezone i , nije zadovoljan poslednjim nastupom. Razlog je veliki broj izgubljenih lopti u porazu protiv Bostona (108:102). Jokić je imao čak devet izgubljenih lopti i tako se utopio u sivilo Nagetsa koji su prodali ukupno 21 loptu i tako sa… »
Poku i bogi raspucani: Atlanta i Oklahoma razbijeni (video)

Poku i bogi raspucani: Atlanta i Oklahoma razbijeni (video)

Večernje novosti 12.02.2022
Foto: AP Hoksi su već u prvoj četvrtini primili 43 poena i bili u dvocifrenom zaostatku i do kraja meča se od toga nisu oporavili. Srbin je na parketu proveo skoko 30 minuta i pored 23 poena, upisao je pet skokova, četiri asistencije i dve ukradene… »
Cedevita Olimpija jača od Splita, Cibona savladala Krku

Cedevita Olimpija jača od Splita, Cibona savladala Krku

Nova 12.02.2022
Košarkaši Cedevita Olimpije pobedili su na gostujućem terenu Split sa 83:79 (22:21, 14:13, 21:22, 26:23), u utakmici 20. kola ABA lige. Cedevita Olimpiju predvodili su Edo Murić sa 17 poena, devet skokova i tri asistencije i Jaka Blažič sa 14 poena… »

Vesti dana »