Povezane vesti

Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera

Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera

Danas 12.02.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da će biti nosilac liste SPS na predstojećim parlamentarnim i beogradskim izborima kao i da će biti kandidat te stranke za budućeg premijera. Dačić je uoči sednice… »
Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera, za predsednika – Vučić

Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera, za predsednika – Vučić

N1 Info 12.02.2022
Biću nosilac liste na svim nivoima, a na predsedničkim izborima podržaćemo zajedničkog kandidata lidera SNS Aleksandra Vučića, izjavio je Ivica Dačić, predsednik SPS. Kao nosilac liste, ja sam i kandidat SPS-a za premijera, rekao je Dačić… »
Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera, a za predsednika Vučić

Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera, a za predsednika Vučić

Jugmedia 12.02.2022
Biću nosilac liste na svim nivoima, a na predsedničkim izborima podržaćemo zajedničkog kandidata lidera SNS Aleksandra Vučića, izjavio je Ivica Dačić, predsednik Socijalističke partije Srbije. „Kao nosilac liste, ja sam i kandidat SPS-a za… »
Dačić: GO SPS danas o podršci Vučiću i izbornim listama

Dačić: GO SPS danas o podršci Vučiću i izbornim listama

Dnevnik 12.02.2022
BEOGRAD: Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić rekao je danas, pred sednicu Glavnog odbora stranke da će biti doneta odluka o podršci zajedničkom kandidatu na predstojećim predsedničkim izborima Aleksandru Vučiću, kao i da… »
"Vučić je zajednički kandidat za predsednika" Oglasio se Dačić: Biću u trci za premijera

"Vučić je zajednički kandidat za predsednika" Oglasio se Dačić: Biću u trci za premijera

Srbija danas 12.02.2022
Što se tiče ekoloških pokreta i stranaka koje najavljuju zelene liste, Dačić kaže da je jedina prava zeleno-leva koalicija ona koju predvodi SPS. Predsednik SPS-a Ivica Dačić oglasio se pre sednice Glavnog odbora stranke. - Biću nosilac liste na… »
Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera, za predsednika Vučić

Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera, za predsednika Vučić

Radio 021 12.02.2022
Predsednik Skupštine Srbije i lider Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić najavio je danas da će on biti nosilca liste socijalista na parlamentarnim i lokalnim izborima. Takođe je rekao da je podrška SPS zajedničkom kandidatu za… »
Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera, za predsednika – Vučić

Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera, za predsednika – Vučić

Blic 12.02.2022
Biću nosilac liste na svim nivoima, a na predsedničkim izborima podržaćemo zajedničkog kandidata Aleksandra Vučića, izjavio je Ivica Dačić, predsednik SPS . Kao nosilac liste, ja sam i kandidat SPS-a za premijera, rekao je Dačić pred sednicu… »
Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera, za predsednika – Vučić

Dačić nosilac svih lista SPS i kandidat za premijera, za predsednika – Vučić

Nova 12.02.2022
Biću nosilac liste na svim nivoima, a na predsedničkim izborima podržaćemo zajedničkog kandidata Aleksandra Vučića, izjavio je Ivica Dačić, predsednik SPS . Kao nosilac liste, ja sam i kandidat SPS-a za premijera, rekao je Dačić novinarima pred… »
Sutra zasedaju Predsedništvo i Glavni odbor SNS

Sutra zasedaju Predsedništvo i Glavni odbor SNS

Dnevnik 12.02.2022
Srpska napredna stranka održaće sutra sednicu Predsedništva, a potom i Glavnog odbora, na kojima će biti utvrđene liste kandidata za parlamentarne i beogradske izbore. Ta odluka treba da bude doneta u susret raspisivanju ovih izbora, koje je… »
Ne očekuje se da Vučić odustane od predsedničke kandidature

Ne očekuje se da Vučić odustane od predsedničke kandidature

Danas 12.02.2022
Pristalice, članstvo, članovi Predsedništva i Glavnog odbora SNS, ali i deo zainteresovane javnosti ne očekuju da će predsednik naprednjaka Aleksandar Vučić odustati od trke za novi mandat na funkciji predsednika Srbije, iako je u prethodnom… »

Vesti dana »