Povezane vesti

Živeo sam pored tominog groba, o njemu znam više od bjele! Pevač šokirao izjavom, evo šta kaže o filmu o legendarnom…

Živeo sam pored tominog groba, o njemu znam više od bjele! Pevač šokirao izjavom, evo šta kaže o filmu o legendarnom…

Kurir 12.02.2022
Pevač Nemanja Nikolić proslavio se učešćem u "Zvezdama Granda" i već nakon prvog pojavljivanja na Grandovoj sceni postao jedan od miljenika publike. Neretko ističe da mu period takmičenja izuzetno nedostaje, te da u skorije vreme planira da… »
Pevač „Zvezda Granda“ oštro o filmu „Toma“: Nije predstavljen kako treba

Pevač „Zvezda Granda“ oštro o filmu „Toma“: Nije predstavljen kako treba

Nova 12.02.2022
Pevač Nemanja Nikolić proslavio se učešćem u "Zvezdama Granda", a tokom takmičenja mnogi su poredili njegov vokal sa onim koji je imao slavni Toma Zdravković. Upravo o njemu snimljen je film koji je dotakao srca mnogih, međutim Nikolić nije jedan… »
Nisam plakao, film me uopšte nije dirnuo: Njegov glas su poredili s Tominim, zna sve o njemu - Ništa nije kako treba!

Nisam plakao, film me uopšte nije dirnuo: Njegov glas su poredili s Tominim, zna sve o njemu - Ništa nije kako treba!

Mondo 12.02.2022
Nemanja Nikolić je veliki fan Tome Zdravkovića, a od njegovih prijatelja je saznao puno toga o životu čuvenog boema. Nemanja Nikolić je veliki fan Tome Zdravkovića, a od njegovih prijatelja je saznao puno toga o životu čuvenog boema. Tokom… »

Vesti dana »