Povezane vesti

Pokušao sam 2 puta pa odustao: Maca izneo detalje usvajanja u Crnoj Gori, hteo je da prihvati i dete koje ima hepatitis c!

Pokušao sam 2 puta pa odustao: Maca izneo detalje usvajanja u Crnoj Gori, hteo je da prihvati i dete koje ima hepatitis c!

Kurir 12.02.2022
Glumac i voditelj Dragan Marinković Maca jedna je od glavnih tema domaćih medija. Naime, spekulisalo se da Marinković radi na usvajanju devojčice iz Crne gore. Podsećanja radi, on je u srećnom braku sa svojom izabranicom, Jovanom Marinković, sa… »
Maca o usvajanju deteta iz Crne Gore: "Dva puta sam pokušao, a ovo je razlog zbog kog sam odustao"

Maca o usvajanju deteta iz Crne Gore: "Dva puta sam pokušao, a ovo je razlog zbog kog sam odustao"

Blic 12.02.2022
Nakon što se pričalo da radi na tome da usvoji devojčicu iz Crne Gore, glumac i voditelj Dragan Marinković Maca oglasio se i otkrio istinu o svemu. - Jeste istina, ali to je bilo pre pet, šest godina i pre nego što sam bio sa mojom Jovanom. Pričao… »
Maca Išao u CG da usvoji devojčicu Pre nego što je supruga Jovana izgubila trojke posetio ovo mesto a i dalje ima samo jednu…

Maca Išao u CG da usvoji devojčicu Pre nego što je supruga Jovana izgubila trojke posetio ovo mesto a i dalje ima samo jednu…

Kurir 12.02.2022
Dragan Marinković Maca želi da usvoji dete. Nakon što je spoznao ljubav koju mu pružaju naslednici stariji Lav, kojeg je dobio iz vanbračne veze sa Amrom Redžić, i mlađi Fjodor, kojeg mu je podarila nekadašnja supruga Tijana Golubović, glumac i… »

Vesti dana »