Povezane vesti
Dobili banke na sudu, sad im vraćaju novac
Politika 12.02.2022
Građani koji su se odrekli tužbenog zahteva i dogovorili sa bankama mogu mirno da spavaju, kaže za „Politiku“ Vladimit Vasić, generalni sekretar Udruženja banaka - U udruženjima dužnika kažu da će na desetine hiljada njih morati da vrati oko hiljadu evra… »
Vrhovni sud pojasnio da li građani moraju da vrate novac bankama za 8 dana
Nova 12.02.2022
Vrhovni kasacioni sud (VKS) odgovorio je na pitanja Nova.rs vezana za nedavno donesenu predsudu, prema kojoj banke imaju pravo da naplaćuju troškove obrade kredita i troškove osiguranja stambenog zajma kod NKOSK. Na naše pitanje da su pojedinim građanima… »
Građani koji su dobili banke na sudu u strahu, stižu revizije presuda – gde je pravo, a gde pravda
RTS 12.02.2022
Građani koji su dobili banke na sudu zbog naknada za obradu kredita, novac će ipak morati da vrate. Poslednjih dana stižu revizije tih presuda i zahtevi da u roku od osam dana građani vrate iznos koji su ranije dobili. Do ovog obrta došlo je posle… »
Vesti dana »

Pucnjava i požar u šatorima 'Ćacilenda': 'Teroristički napad', tvrdi Vučić
BBC News pre 1 satjoš 29 povezanih

Opet pritisci i zastrašivanja prevoznika: Niški studenti pozvali građane da im pomognu oko prevoza do Novog Sada
Danas pre 1 satjoš 28 povezanih