Povezane vesti

Maljković: Ponosna sam na mladost i hrabrost ovih devojaka

Maljković: Ponosna sam na mladost i hrabrost ovih devojaka

Novi magazin 13.02.2022
Selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković izjavila je večeras da je ponosna na mladost i hrabrost svog tima. Srbija je večeras pobedila Australiju sa 78:71, u drugom kolu kvalifikacione Grupe A, i tako obezbedila plasman na… »
Marina Maljković: ‘Preponosna sam na njihovu hrabrost, srpska ženska košarka ima budućnost’

Marina Maljković: ‘Preponosna sam na njihovu hrabrost, srpska ženska košarka ima budućnost’

Hot sport 13.02.2022
Selektorka ne može da sakrije zadovoljstvo! Ženska košarkaška reprezentacija Srbije napravila je veliki podvig. Naša selekcija je savladala Australiju rezultatom 78:71 i tako je obezbedila plasman na Svetsko prvenstvo. Po završetku utakmice u… »
Maljkovićeva nakon plasmana na Svetsko prvenstvo: Ponosna sam

Maljkovićeva nakon plasmana na Svetsko prvenstvo: Ponosna sam

Nova 13.02.2022
Marina Maljković, selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije, izjavila je da je ponosna na mladost i hrabrost svog tima. Srbija je večeras pobedila Australiju sa 78:71, u drugom kolu kvalifikacione grupe A i tako obezbedila plasman na Svetsko… »
"Bila sam: U pravu!" Marina Maljković sija od zadovoljstva zbog plasmana Srbije na Mundobasket

"Bila sam: U pravu!" Marina Maljković sija od zadovoljstva zbog plasmana Srbije na Mundobasket

Sportal blic 12.02.2022
Košarkašice naše države . Košarkašice plasirale su se na , pošto su nakon neizvesne završnice pobedile selekciju rezultatom 78:71. Posle velikog plasmana svoju radost nije mogla da sakrije ni , koja je sa klupe uspela da izbori još jedan plasman… »

Vesti dana »