Povezane vesti
Kancelarija za Kosovo i Metohiju: Sramna serija napada na objekte SPC
Sputnik 13.02.2022
Na prostoru Kosova i Metohije prethodnih dana nastavljena je sramna serija napada na objekte Srpske pravoslavne crkve, saopštila je danas Kancelarija za KiM. Juče ujutru i to na praznik Sveta tri Jerarha, obijena je Crkva Svetih Vrača u selu Drenovce, u… »
Opljačkan novac iz crkve u Ranilugu
Sputnik 13.02.2022
Nepoznati počinioci nasilno su ušli u crkvu u Ranilugu i ukrali oko 700 dinara, saopštila je kosovska policija, a prenosi Indeks onlajn. Slučaj je prijavljen juče ujutro, istraga je u toku. To je najnoviji slučaj pljačke srpskih verskih objekata na… »
Napadnuta svetinja kod Uroševca: Vandali razbili staklo na crkvi
Srbija danas 13.02.2022
U selu Nekodim kod Uroševca, na Kosovu i Metohiji, nepoznate osobe su na pravoslavnoj crkvi Svetog Ilije razbile stakla na prozorima i ulaznim vratima. Crkva Svetog Ilije nalazi se na dva kilometra od Uroševca, a stradala je i tokom martovskog nasilja… »
Vesti dana »

Napadnuti građani koji su iscrtavali zastave Srbije na zgradama na Limanu
RTV pre 1 satjoš 28 povezanih

Visoke temperature i toplotni talas u Srbiji do kraja avgusta 2025. sa blagim osveženjem sredinom meseca
Naslovi.ai pre 1 satjoš 40 povezanih

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori i izazovi u pregovorima o miru u Ukrajini
Naslovi.ai pre 48 minutajoš 37 povezanih

Pojačane saobraćajne kontrole i hermetičko zatvaranje Guče tokom festivala trubača
Naslovi.ai pre 1 satjoš 13 povezanih