Povezane vesti

Vučić gostovao u "novom vikend jutru": "Sanjam i na javi - jedan od najvećih želja mi je brzi voz Beograd - Novi Sad"…

Vučić gostovao u "novom vikend jutru": "Sanjam i na javi - jedan od najvećih želja mi je brzi voz Beograd - Novi Sad"…

Srbija danas 13.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o svim aktuelnim temama u Srbiji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost "Novog vikend jutra" na TV Pink kod voditeljke Jovane Jeremić. Predsednik je napomenuo da su prilozi odlični, nakon čega… »
Napadaju jer nisu mogli da ostvare ove rezultate! Vučić: Kada smo došli na vlast zemlja je bila u lošem stanju

Napadaju jer nisu mogli da ostvare ove rezultate! Vučić: Kada smo došli na vlast zemlja je bila u lošem stanju

Srbija danas 13.02.2022
On kaže da je najteža odluka bila početak mera fiskalne konsolidacije. Aleksandar Vučić danas prvi put gostuje u Jutarnjem programu kod Jovane Jeremić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je na početku gostovanja rekao da govori kao predsednik… »
Vučić otkrio koja su mu bila najveća iskušenja: "to su mi bile dve najteže odluke"

Vučić otkrio koja su mu bila najveća iskušenja: "to su mi bile dve najteže odluke"

Srbija danas 13.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je da je tokom 10 godina na vlasti najteže odluke su mu bile smanjenje penzije i donošenje Zakona o radu. Kako je rekao u intervju na "Pinku" bilo je stvari koje nije uspeo da uradi zbog okolnosti koje su ga… »

Vesti dana »