Povezane vesti

Bravo, devojke! Srbija neporažena ide na Svetsko prvenstvo

Bravo, devojke! Srbija neporažena ide na Svetsko prvenstvo

Nova 13.02.2022
Košarkašice Srbije pobedile su Brazil 76:70 i sa tri trijumfa overile plasman na Svetsko prvenstvo. One će u Australiju na Mundobasket sa prvog mesta u grupi sa Australijom, Južnom Korejom i Brazilom. Brazilke su se ispostavile kao veoma tvrd orah… »
"Znam kroz šta smo sve prošle, zato sam: Ponosna!" Kapiten ženske reprezentacija blista posle plasmana na Mundobasket

"Znam kroz šta smo sve prošle, zato sam: Ponosna!" Kapiten ženske reprezentacija blista posle plasmana na Mundobasket

Sportal blic 13.02.2022
Kapitenka ženske košarkaške reprezentacije Tina Krajišnik izjavila je da ponosna što je tim uspeo da se kvalifikuje na Svetsko prvenstvo u Australiji. Izabranice Marine Maljković sinoć su u drugom kolu kvalifikacionog turnira u Beogradu pobedile… »
Krajišnik: Ponosna sam na tim zbog plasmana na SP

Krajišnik: Ponosna sam na tim zbog plasmana na SP

Sportski žurnal 13.02.2022
Svetsko prvenstvo se ove godine (22. septembar - 1. oktobar) održava u Australiji. Pre poslednjeg kola na kvalifikacionom turniru u Beogradu i duela sa Brazilom naša selekcija obezbedila je plasman na najveću svetsku smotru pobedivši vicešampiona… »
Ivon Anderson: Pobedile smo veliki tim pred Sonjom i Jelenom

Ivon Anderson: Pobedile smo veliki tim pred Sonjom i Jelenom

Sportski žurnal 13.02.2022
Svetsko prvenstvo se ove godine (22. septembar - 1. oktobar) održava u Australiji. Pre poslednjeg kola na kvalifikacionom turniru u Beogradu i duela sa Brazilom naša selekcija obezbedila je plasman na najveću svetsku smotru pobedivši vicešampiona… »
Glupo je da se krije ponos, ali SAD sledi moje vaspitanje! Marina presrećna posle plasmana na SP: Imamo budućnost!

Glupo je da se krije ponos, ali SAD sledi moje vaspitanje! Marina presrećna posle plasmana na SP: Imamo budućnost!

Mondo 13.02.2022
Marina Maljković nije krila sreću posle plasmana Srbije na Svetsko prvenstvo. Marina Maljković nije krila sreću posle plasmana Srbije na Svetsko prvenstvo. Ostvarila je Srbija veliki uspeh. Neka nova generacija predvođena Marinom Maljković je… »

Vesti dana »