Povezane vesti

Vučić čestitao Štajnmajeru reizbor za predsednika Nemačke

Vučić čestitao Štajnmajeru reizbor za predsednika Nemačke

Vesti online 13.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas čestitku Frank-Valteru Štajnmajeru povodom ponovnog izbora na funkciju predsednika Nemačke. “Dozvolite mi da Vam u svoje i u ime građana Republike Srbije uputim srdačne čestitke na ponovnom… »
Vučić čestitao Štajnmajeru reizbor za predsednika Nemačke: Da nastavimo saradnju i zajedno radimo na promociji mira i…

Vučić čestitao Štajnmajeru reizbor za predsednika Nemačke: Da nastavimo saradnju i zajedno radimo na promociji mira i…

Kurir 13.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas Frank-Valteru Štajnmajeru na ponovnom izboru za predsednika Nemačke. "Vaše nadležnosti i obaveze u današnjem svetu zahtevaju posebnu doslednost i entuzijazam, koji Vama ne manjkaju. Sam reizbor… »
Predsednik Srbije se oglasio na tviteru: Vučić čestitao Štajnmajeru ponovni izbor za predsednika

Predsednik Srbije se oglasio na tviteru: Vučić čestitao Štajnmajeru ponovni izbor za predsednika

Večernje novosti 13.02.2022
Foto: Printskrin TV Prva Predsednik je napisao: Srdačne čestitke #Steinmeier na ponovnom izboru za predsednika SR Nemačke, uz najbolje želje za uspeh u vršenju odgovornih dužnosti. Biće mi čast da nastavim saradnju sa Vama, kako bismo zajedno… »

Vesti dana »