Povezane vesti
Boris Tadić: Ukoliko dođe do dogovora sa koalicionim partnerima, bićemo najjača kolona u opoziciji
Beta 14.02.2022
Predsednik Socijaldemokratske stranke (SDS) Boris Tadić izjavio je danas da su razgovori sa koalicionim partnerima SDS pri kraju i da ukoliko dodje do dogovora, bila bi to najjača kolona u opoziciji, "i u pogledu infrastrukture i u politički". "To će… »
Boris Tadić: Ako se dogovorimo, naša kolona će biti najjača u opoziciji
Danas 14.02.2022
SDS će svakako ili imati svog predsedničkog kandidata ili će podržati nekog od kandidata. Odluku ću saopštiti uskoro, a više puta sam rekao da je presudna procena da li drugi kandidati mogu ne samo da pobede, već i da donesu stvarne promene. Pored toga… »
Vesti dana »

(Mape) počinje sutra! Spremite se za dane ekstremnih vrućina, jer će potrajati! Pred nama je najduži tropski talas u Srbiji ovog leta
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

Pucao na kolege u američkoj vojnoj bazi: Došao na posao, pa pištoljem izrešetao petoricu, trojica operisana: "Ti ljudi treba da nas štite..."
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

"Moje dete mi je uzeo" Aleksandra u suzama otkrila teror bivšeg muža, tuga zbog ćerke razara!
Alo pre 28 minutajoš 4 povezane

Tramp i Zelenski razgovarali nakon sastanka Putina i Vitkofa u Moskvi
Telegraf pre 1 satjoš 4 povezane