Povezane vesti
Dva korisnika niškog Gerontološkog centra preminula od posledica kovida, 96 zaraženih
Južne vesti 14.02.2022
Od posledica korone preminula su dva korisnika niškog Gerontološkog centra, dok je kod 96 njih pozitivno, potvrdio je direktor Klinike za infektivne bolesti u Nišu Miodrag Vrbić. Zaražena su i 43 radnika centra. Tri korisnika leče se na Klinici, dok su… »
Od korona virusa u staračkom domu obolelo 96 korisnika, dva preminula
Jugmedia 14.02.2022
Dva korisnika Gerontološkog centra u Nišu umrla su od korona virusa, a kod 96 je potvrđena infekcija, kazao je danas direktor Klinike za infektivne bolesti Univerzitetskog kliničkog centra Niš Miodrag Vrbić. Vrbić je za agenciju Beta rekao da je osmoro… »
Vesti dana »

Podignuta optužnica protiv gorana vesića i još 12 osoba: Oglasilo se VJT u Novom Sadu o istrazi u slučaju pada nadstrešnice
Blic pre 27 minutajoš 61 povezana

„Ne uzima hranu šesti dan“: Studentu Bogdanu Jovičiću produžen pritvor, zbog čega je počeo štrajk glađu
Danas pre 9 satijoš 21 povezana

Portparol Evropske komisije: Netačni navodi Rusije da EU podstiče proteste u Srbiji
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih