Povezane vesti

Ovako Vučić kroji vrh izborne liste SNS: Šta naprednjacima donose Danica Grujičić i Jelena Begović i kakva je to poruka…

Ovako Vučić kroji vrh izborne liste SNS: Šta naprednjacima donose Danica Grujičić i Jelena Begović i kakva je to poruka…

Blic 14.02.2022
Odlukom da se u prvih 20 imena na parlamentarnoj listi nađu nestranačke ličnosti i autoriteti u oblasti medicine, nauke, kulture i sporta na čelu sa čuvenom neurohirurškinjom Danicom Grujičić, SNS je želeo da pokaže da ima podršku i… »
Vučić o listi SNS: Mešao sam se samo u izbor prvih 20 kandidata

Vučić o listi SNS: Mešao sam se samo u izbor prvih 20 kandidata

Novi magazin 14.02.2022
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da se "mešao" u izbor samo prvih 20 kandidata na listi SNS za parlamentarne izbore. Vučić je kazao da su imena tih kandidata jedina koje je pročitao na… »
Vučić: Pobedićemo ih ubedljivije nego ikada

Vučić: Pobedićemo ih ubedljivije nego ikada

Politika 14.02.2022
Pobeda se osvaja na biračkim mestima, ne u medijima, poručio Aleksandar Vučić. MAČVANSKI PRNjAVOR - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će se 3. aprila videti ko će da pobedi ili izgubi, ali ne u novinama, na „Novoj S” ili… »
Vesić: Od stranke zavisi na kojoj ću listi biti

Vesić: Od stranke zavisi na kojoj ću listi biti

Nova 14.02.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić ponovio je danas da ne zna da li će i na kojoj izbornoj listi SNS biti za izbore i dodao da to zavisi od njegove stranke. “Kao što sam već rekao, to nije pitanje za mene, već za moju stranku… »
Vučić o navodima Marinike Tepić da će SNS doživeti poraz na izborima: Nemojte da se sekirate, pobedićemo ih više nego…

Vučić o navodima Marinike Tepić da će SNS doživeti poraz na izborima: Nemojte da se sekirate, pobedićemo ih više nego…

Kurir 14.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomenatrisao je danas izjave Marinike Tepić da će Srpska napredna stranka doživeti poraz, kao i njene najave da će biti lustracije novinara. - Da se spremamo za poraz, ceo život čekate da izgubite, da li će… »
Vučić: Lažu da spremamo batinaše, izmišljaju kao za Jovanjicu

Vučić: Lažu da spremamo batinaše, izmišljaju kao za Jovanjicu

Nova 14.02.2022
Predsednik države Aleksandar Vičić izjavio je danas da će Srpska napredna stranka (SNS) pobediti na ovim izborima "ubedljivije nego ikad", navodeći da je tim rečima završio i svoje obraćanje na jučerašnjoj sednici Glavnog odbora stranke, koja je… »
Marko Kešelj na listi SNS za poslanika! Bivši košarkaš otkrio zašto je ušao u politiku: Velika mi je čast!

Marko Kešelj na listi SNS za poslanika! Bivši košarkaš otkrio zašto je ušao u politiku: Velika mi je čast!

Kurir 14.02.2022
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke biće nosilac liste "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve" za parlamentarne izbore koji će biti održani 3. aprila, jednoglasno je juče odlučeno na sednici Predsedništva i Glavnog odbora stranke. Prva na… »
Otkriveno zašto dr Grujičić nije bila na sednici predsedništva SNS! Čučković u emisiji uživo ispričao gde je Danica…

Otkriveno zašto dr Grujičić nije bila na sednici predsedništva SNS! Čučković u emisiji uživo ispričao gde je Danica…

Kurir 14.02.2022
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke biće nosilac liste "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve" za parlamentarne izbore koji će biti održani 3. aprila, jednoglasno je juče odlučeno na sednici Predsedništva i Glavnog odbora stranke. Prva na… »
Brnabić u "Hit Tvitu": Ne mogu se srpska deca kupiti sa 100 evra

Brnabić u "Hit Tvitu": Ne mogu se srpska deca kupiti sa 100 evra

Blic 13.02.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić je govoreći o sednici Predsedništva i GO SNS ukazala da je doneta odluka da se lista zove "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve". - To jeste naš moto i najbolje odslikava našu politiku, imamo rezultate kojima svako u… »

Vesti dana »