Povezane vesti

Žujović: Drago mi je listu SNS predvodi Danica Grujičić, a ne estradni umetnik

Žujović: Drago mi je listu SNS predvodi Danica Grujičić, a ne estradni umetnik

N1 Info 14.02.2022
Drago mi je što listu SNS predvodi Danica Grujičić, a ne neki estradni umetnik, recimo Era Ojdanić ili trećerazredni reditelj. Drago mi je i što mastermajnd SNS politike vidi važnost zdravstva", kaže pulmolog Dejan Žujović, komentarišući… »
Žujović o političkoj karijeri Danice Grujičić: Bolje ona nego Era Ojdanić

Žujović o političkoj karijeri Danice Grujičić: Bolje ona nego Era Ojdanić

Nova 14.02.2022
"Drago mi je što listu SNS predvodi Danica Grujičić, a ne neki estradni umetnik, recimo Era Ojdanić ili trećerazredni reditelj. Drago mi je i što mastermajnd SNS politike vidi važnost zdravstva", kaže za Nova.rs Dejan Žujović, komentarišući… »
Šormaz: Neću da komentarišem izbor Danice Grujičić

Šormaz: Neću da komentarišem izbor Danice Grujičić

Beta 14.02.2022
Poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Dragan Šormaz izjavio je danas da ne želi da komentariše odluku da direktorica Instituta za onkologiju i radiologiju prof. dr Danica Grujičić bude prva na listi te stranke za parlamentarne izbore. Šormaz je… »
Šormaz: Ne želim da komentarišem Danicu Grujičić, poštovaću volju većine

Šormaz: Ne želim da komentarišem Danicu Grujičić, poštovaću volju većine

N1 Info 14.02.2022
Poslanik Srpske napredne stranke Dragan Šormaz izjavio je da ne želi da komentariše odluku da direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju prof. dr Danica Grujičić bude prva na listi te stranke za parlamentarne izbore. Šormaz je agenciji Beta… »
Šormaz: Neću da komentarišem izbor Danice Grujičić

Šormaz: Neću da komentarišem izbor Danice Grujičić

Radio sto plus 14.02.2022
Šormaz je agenciji Beta kazao da dok traje predizborna kampanja neće komentarisati odluke stranačkih organa. „Poštovaću volju većine“, rekao je on. Šormaz je pre godinu i po tražio odgovornost za Grujičić, kada se na Institutu za onkologiju… »
Šormaz neće da komentariše izbor Danice Grujičić za nosioca liste SNS

Šormaz neće da komentariše izbor Danice Grujičić za nosioca liste SNS

Nova 14.02.2022
Poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Dragan Šormaz izjavio je danas da ne želi da komentariše odluku da direktorica Instituta za onkologiju i radiologiju prof. dr Danica Grujičić bude prva na listi te stranke za parlamentarne izbore. Poslanik… »
"Velika je čast što se nalazim na prvom mestu na listi SNS-a" Dr Danica Grujičić: Želim da se nastavi trend ulaganja u…

"Velika je čast što se nalazim na prvom mestu na listi SNS-a" Dr Danica Grujičić: Želim da se nastavi trend ulaganja u…

Blic 13.02.2022
Direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Danica Grujičić izjavila je danas da je za nju velika čast što se nalazi prva na listi SNS-a za parlamentarne izbore. Grujičić je za TV Tanjug izjavila da je odlučila da podrži SNS jer je, kako… »

Vesti dana »