Povezane vesti

Mnogo lošeg si proživeo, ja te neću dirati! Car se obratio Dejanu, obećao mu bitnu stvar u vezi s Dalilom, a onda se…

Mnogo lošeg si proživeo, ja te neću dirati! Car se obratio Dejanu, obećao mu bitnu stvar u vezi s Dalilom, a onda se…

Kurir 14.02.2022
Nakon raspodele budžeta Dejana Dragojevića, koji je ovondeljenji vođa u Zadruzi, rijaliti učesnici su komentarisali podelu i odnose u Beloj kući. Nakon Miće, Filip Car obratio se Dejanu, a u sve se umešala i Aleksandra Nikolić. - Meni budžet ne… »
Dejan se sveti Dalili i Caru! Dragojević udario najniže, pa izazvao brutalnu svađu ljubavnog para, Filip pozeleneo od besa…

Dejan se sveti Dalili i Caru! Dragojević udario najniže, pa izazvao brutalnu svađu ljubavnog para, Filip pozeleneo od besa…

Kurir 14.02.2022
Dejan Dragojević, nastavio je sa Podelom budžeta, pa se Dalili Dragojević i Filipu Caru. - Mali budžet za Dalilu i Cara, glupo je i komentarisati. Reći ću kratko, ono od malo pre što si rekao za moju devojku, nije u redu, ja joj neću stavljati… »
Dalilu ovako nikad nije nazvao! Dejan izjavio ljubav Aleksandri, Dalila kipti u sebi, a Nikolićeva se postidela! (video)

Dalilu ovako nikad nije nazvao! Dejan izjavio ljubav Aleksandri, Dalila kipti u sebi, a Nikolićeva se postidela! (video)

Kurir 14.02.2022
Dejan Dragojević tokom podele budžeta isprozivao je cimere, ali i iskoristio priliku da se osveti Dalili i Filipu Caru, pa im je dao male budžete. - Tanja mali budžet, sa njom sam imao jednu raspravu, izvinjavam joj se za to. Ne boriš se za reč, pab… »
Dejan pokazao zube zadrugarima! Dragojević očitao njemu bukvicu, a emotivno izlaganje o Sandri i Đedoviću izazvalo muk u…

Dejan pokazao zube zadrugarima! Dragojević očitao njemu bukvicu, a emotivno izlaganje o Sandri i Đedoviću izazvalo muk u…

Kurir 14.02.2022
Dejan Dragojević, kao ovonedeljni vođa, poslednji je birao i komentarisao zadrugare koji jedno misle, drugo govore, a treće rade: - Gledam ko šta priča, kad govore gori od mene, nema potrebe da ulazim u rasprave. Što se tiče ovog izbora, neka bude… »
Udario najniže! Ša opsovao Mićinu ćerku! Reper siktao na njega, a onda ga on zakucao ovako! (video)

Udario najniže! Ša opsovao Mićinu ćerku! Reper siktao na njega, a onda ga on zakucao ovako! (video)

Kurir 14.02.2022
Ovonedeljni vođa, Dejan Dragojević delio je budžet zadrugarima, a tom prilikom komentarisao cimere i o svakom dao svoj sud, a prvo se obratio Mensuru Ajdarpašiću. - Veliki budžet dajem i Mensuru, mislim da treba da se načuka mesom, da dođe sebi… »

Vesti dana »