Povezane vesti

Šapić otkrio kakvi je plan nakon izbora: Ako pobedi SNS, biću gradonačelnik

Šapić otkrio kakvi je plan nakon izbora: Ako pobedi SNS, biću gradonačelnik

Srbija danas 15.02.2022
Aleksandar Šapić otkriva detalje oko predstojećih izbora. Ukoliko Srpska napredna stranka (SNS) pobedi u Beogradu, preuzeću odgovornost za vođenje grada, kaže Aleksandar Šapić, predsednik opštine Novi Beograd i nosilac liste SNS za gradske… »
Šapić: "Ako SNS pobedi, biću gradonačelnik"

Šapić: "Ako SNS pobedi, biću gradonačelnik"

Večernje novosti 15.02.2022
Foto M. Anđela - Teoretski neko drugi može da bude gradonačelnik... Mene je predsednik Vučić predložio za vođenje Beograda - rekao je Šapić. Šapić je najavio da kampanja za izbore zvanično počinje sutra, pošto će danas biti raspisani.… »
Grujičić: Znam ko sam, zalagaću se za dostojanstveno lečenje i bolje uslove

Grujičić: Znam ko sam, zalagaću se za dostojanstveno lečenje i bolje uslove

Novi magazin 15.02.2022
U svom prvom intervjuu od kada je javnost saznala da će Srpska napredna stranka sa njom na čelu pokušati da pobedi na parlamentarnim izborima u aprilu, direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Danica Grujičić rekla je da će se pre svega… »
Šapić: Ako pobedi SNS, biću gradonačelnik

Šapić: Ako pobedi SNS, biću gradonačelnik

Blic 15.02.2022
Ukoliko Srpska napredna stranka (SNS) pobedi u Beogradu, preuzeću odgovornost za vođenje grada, kaže Aleksandar Šapić, predsednik opštine Novi Beograd i nosilac liste SNS za gradske izbore. - Teoretski neko drugi može da bude gradonačelnik. Mene… »
Šapić: Drago mi je što je Grujičić prva na listi SNS

Šapić: Drago mi je što je Grujičić prva na listi SNS

Novi magazin 15.02.2022
Nosilas liste Srpske napredne stranke (SNS) za predstojeće beogradske izbore Aleksandar Šapić izjavio je danas da mu je drago što će parlamentarnu listu te stranke predvoditi direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije Danica Grujičić… »
Grujičić: Znam ko sam, zalagaću se za dostojanstveno lečenje i bolje uslove

Grujičić: Znam ko sam, zalagaću se za dostojanstveno lečenje i bolje uslove

N1 Info 15.02.2022
U svom prvom intervjuu od kada je javnost saznala da će Srpska napredna stranka sa njom na čelu pokušati da pobedi na parlamentarnim izborima u aprilu, direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Danica Grujičić rekla je da će se pre svega… »
Grujičić: Znam ko sam, zalagaću se za dostojanstveno lečenje i bolje uslove

Grujičić: Znam ko sam, zalagaću se za dostojanstveno lečenje i bolje uslove

Nova 15.02.2022
U svom prvom intervjuu od kada je javnost saznala da će Srpska napredna stranka sa njom na čelu pokušati da pobedi na parlamentarnim izborima u aprilu, direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Danica Grujičić rekla je da će se pre svega… »
Grujičić: Zalagaću se za dostojanstveno lečenje svih pacijenata

Grujičić: Zalagaću se za dostojanstveno lečenje svih pacijenata

Danas 15.02.2022
Direktorka Instituta za onkologiju i radiologiju Danica Grujičić, prva na listi Srpske napredne stranke za parlamentarne izbore, rekla je jutros za TV Pink da će se zalagati za dostojanstveno lečenje svih pacijenata. „Uvek sam se zalagala da u… »

Vesti dana »