Povezane vesti

Teodorović: Vučić spreman da oružjem brani opstanak na vlasti

Teodorović: Vučić spreman da oružjem brani opstanak na vlasti

Radio 021 15.02.2022
Akademik Dušan Teodorović izjavio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić "nije zaslužan svoje funkcije", pa da zbog toga "normalan svet njegovo dodeljivanje ordenja doživljava kao cirkus". Teodorović za N1 ocenjuje da aktuelni predsednik nije… »
Teodorović: Mislim da je Vučić spreman da oružjem brani opstanak na vlasti

Teodorović: Mislim da je Vučić spreman da oružjem brani opstanak na vlasti

N1 Info 15.02.2022
Akademik Dušan Teodorović izjavio je u Novom danu da predsednik Srbije Aleksandar Vučić "nije zaslužan svoje funkcije", pa da zbog toga "normalan svet njegovo dodeljivanje ordenja doživljava kao cirkus". On je podržao protest aktivista Ekološkog… »
Teodorović: Vučić je osoba koja je spremna da „oružjem brani opstanak na vlasti“

Teodorović: Vučić je osoba koja je spremna da „oružjem brani opstanak na vlasti“

Danas 15.02.2022
Akademik Dušan Teodorović ocenio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić osoba koja je spremna da „oružjem brani opstanak na vlasti“. „On jednostavno ne sme da izgubi izbore. Ne može da zamisli svoj život a da nije na vlasti, da ne… »
Teodorović: Mislim da je Vučić spreman da oružjem brani opstanak na vlasti

Teodorović: Mislim da je Vučić spreman da oružjem brani opstanak na vlasti

Nova 15.02.2022
Akademik Dušan Teodorović izjavio je u Novom danu da predsednik Srbije Aleksandar Vučić "nije zaslužan svoje funkcije", pa da zbog toga "normalan svet njegovo dodeljivanje ordenja doživljava kao cirkus". On je podržao protest aktivista Ekološkog… »

Vesti dana »