Povezane vesti
Osećaj sramote zbog premijerke koja vređa medije i nemačku fondaciju
Nova 15.02.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas na TV Hepi da je bila "šokirana kada je nedavno u jednom tajkunskom nedeljniku" pročitala intervju sa direktorom regionalne kancelarije nemačke fondacije Hajnrih Bel, "koja je ovde u Beogradu", i da "do kraja tog… »
Brnabić: Šokirana sam intervjuom predstavnika fondacije Hajnrih Bel, mešanje u unutrašnja pitanja
Danas 15.02.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da je bila „šokirana kada je nedavno u jednom tajkunskom nedeljniku“ pročitala intervju sa direktorom regionalne kancelarije nemačke fondacije Hajnrih Bel, „koja je ovde u Beogradu“, i da „do kraja tog dana“ takva… »
Brnabić: Šokirana sam intervjuom direktora fondacije Hajnrih Bel
N1 Info 15.02.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da je bila "šokirana kada je nedavno u jednom tajkunskom nedeljniku" pročitala intervju sa direktorom regionalne kancelarije nemačke fondacije Hajnrih Bel, "koja je ovde u Beogradu", i da "do kraja tog dana" takva osoba… »
Vesti dana »
Situacija sa NIS-om pod američkim sankcijama: rok za rešenje i pregovori o prodaji udela
Naslovi.ai pre 33 minutajoš 28 povezanih
Povećana tražnja za evrom podiže kurs u Srbiji, menjači ograničeni propisima
Naslovi.ai pre 2 satajoš 11 povezanih
Oglasila se Narodna banka Srbije: Evo kakve mere su preduzete za snabdevanje menjačnica evrom
Kurir pre 2 satajoš 28 povezanih




