Povezane vesti

Kako je Šerbedžija pričao o Miri Furlan: Bila je suviše ranjena

Kako je Šerbedžija pričao o Miri Furlan: Bila je suviše ranjena

Nova 15.02.2022
Bila je suviše osjetljiva i teško izlazila na kraj sa okrutnošću sveta s kojim se vrlo često susretala. Pamtit ću je kao posebnu osobu, divnu i hrabru ženu, koja je s jedne strane bila jedna od najvećih glumica koje smo ikada imali, a sa druge… »
Rade Šerbedžija o optužbama Mire Furlan: Razumite me

Rade Šerbedžija o optužbama Mire Furlan: Razumite me

N1 Info 15.02.2022
Rade Šerbedžija je dobar momak, a ja loša cura, omiljena hrvatska veštica, beleži u svojoj autobiografiji Mira Furlan "Voli me više od svega na svijetu", koju je objavila izdavačka kuća"Booka". I taj dobar momak, posle svega što je o njemu… »
"Razumite me": Rade Šerbedžija na optužbe Mire Furlan kratko poručio samo jednu rečenicu

"Razumite me": Rade Šerbedžija na optužbe Mire Furlan kratko poručio samo jednu rečenicu

Blic 15.02.2022
" Rade Šerbedžija je dobar momak, a ja loša cura, omiljena hrvatska veštica", napisala je Mira Furlan u svojoj autobiografiji "Voli me više od svega na svijetu". Glumica je u svojim memoarima opisala događaje zbog kojih je, kako je navela, bila… »
Razumite me: Zvali smo Šerbedžiju da prokomentariše optužbe Mire Furlan

Razumite me: Zvali smo Šerbedžiju da prokomentariše optužbe Mire Furlan

Nova 15.02.2022
Rade Šerbedžija je dobar momak, a ja loša cura, omiljena hrvatska veštica, beleži u svojoj autobiografiji Mira Furlan "Voli me više od svega na svijetu", koju je objavila izdavačka kuća"Booka". I taj dobar momak, posle svega što je o njemu… »

Vesti dana »