Povezane vesti

Lepi Mića digao sve na noge, tresla se zadruga! Očitao im lekciju, Ša mu se izvinio - 1 stvar više nikad neće izgovoriti

Lepi Mića digao sve na noge, tresla se zadruga! Očitao im lekciju, Ša mu se izvinio - 1 stvar više nikad neće izgovoriti

Mondo 15.02.2022
Kod Lepog Miće sve može, ali ne i ovo. Kod Lepog Miće sve može, ali ne i ovo. Tokom današnjeg porodičnog sastanka svi zadrugari su, kao po običaju, imali pravo da komentarišu međuljudske odnose u kući. Ovonedeljni vođa Dejan Dragojević je prvu… »
"Ne dirajte moje dete, ona nema veze sa rijalitijem": Lepi Mića održao bukvicu zadrugarima, pa udario na Deniz

"Ne dirajte moje dete, ona nema veze sa rijalitijem": Lepi Mića održao bukvicu zadrugarima, pa udario na Deniz

Blic 15.02.2022
Nenad Aleksić Ša pomenuo je u rijalitiju ćerku Lepog Miće, što mu je ovaj zamerio. - Jako interesanta nedelja oko nas, otkako smo imali porodični sastanak. Prvo ću početi od sebe, ja sam jako iznenađen, ne mogu da verujem da pojedini zadrugari ne… »
Ne dirajte moje dete, ona nema veze sa ovim rijalitijem! Mića održao bukvicu zadrugarima, pa udario na Deniz: Željna si one…

Ne dirajte moje dete, ona nema veze sa ovim rijalitijem! Mića održao bukvicu zadrugarima, pa udario na Deniz: Željna si one…

Kurir 15.02.2022
Tokom porodičnog sastanka svi zadrugari imaju priliku da komentarišu međuljudske odnose u kući. Ovonedeljni vođa Dejan Dragojević prvu reč dao je: Mikiju Đuričiću. - Problema nemam, nikada ni sa kim nisam odgovarao. Niko me ne dira, niko mi ne… »
Dejan Dragojević ocrnio brak sa Dalilom, priznao da mu je porodica otvorila oči (VIDEO)

Dejan Dragojević ocrnio brak sa Dalilom, priznao da mu je porodica otvorila oči (VIDEO)

Vesti online 15.02.2022
Tokom jučerašnje emisije Izbor potrčka sa Milanom Miloševićem došlo je do velike rasprave Dejana Dragojevića i Filipa Cara, a Dalila nije mogla da veruje šta njen bivši suprug sada izgovara: – Za Staniju mi je pod jorganom rekla da me… »
Dalila i Filip Car ne mogu da se smire nakon sukoba zbog Dejana Dragojevića (VIDEO)

Dalila i Filip Car ne mogu da se smire nakon sukoba zbog Dejana Dragojevića (VIDEO)

Vesti online 15.02.2022
Tokom podele budžeta u Beloj kući na rijaliti imanju u Šimanovcima ovonedeljni vođa Dejan Dragojević bivšoj supruzi Dalil Dragojević i njenom novom izabraniku Filipu Caru dao je male budžete. Njih dvoje žestoko su se sukobili pred cimerima, a… »
Car osuo paljbu po Dejanu, isprozivao i dragojeviće! Filip uveren da je posle svega Dalila u pravu! Šok! (video)

Car osuo paljbu po Dejanu, isprozivao i dragojeviće! Filip uveren da je posle svega Dalila u pravu! Šok! (video)

Kurir 15.02.2022
Filip Car osuo je paljbu po bivšem mužu svoje devojke Dalile Dragojević, Dejanu, ali i po njegovoj porodici. - Možemo da je tumačimo za preljubnicu, ali za porodicu... - pričao je Filip. - Ti to ne znaš - dodao je Anđelo. - Kako ne znam? Nemoj da… »

Vesti dana »