Povezane vesti

VIDEO: Džoni Dep primio Zlatnu medalju za doprinos Srbiji

VIDEO: Džoni Dep primio Zlatnu medalju za doprinos Srbiji

Radio 021 15.02.2022
Holivudski glumac Džoni Dep zahvalio je na zlatnoj medalji koju je danas dobio za zasluge. Dep je poručio da će ostati dosledan i učiniti sve što je u njegovoj moći da medalja bude otelotvorenje njegove obaveze prema Srbiji. On je na svečanosti… »
Džoni Dep peti put među Srbima! Glumac obožava Srbiju, prvi put je bio pre 3 decenije, a Kusturica mu je mnogo pomogao

Džoni Dep peti put među Srbima! Glumac obožava Srbiju, prvi put je bio pre 3 decenije, a Kusturica mu je mnogo pomogao

Kurir 15.02.2022
Slavni američki glumac Džoni Dep odlikovan je Zlatnom medaljom za zasluge Republike Srbije, za izuzetan doprinos u njenim naporima za širenje i unapređenje lokalne umetničke zajednice. On se zahvalio na medalji koju je dobio i rekao da će se truditi… »
Povodom Sretenja građanima upućena čestitka sa Kule Beograd

Povodom Sretenja građanima upućena čestitka sa Kule Beograd

Nova 15.02.2022
Povodom Dana državnosti večeras je Kula Beograd osvetljena u bojama srpske zastave i sa porukom "Živela Srbija". Poruka „Živela Srbija“ bila je ispisana na vrhu zgrade, dok je preko ostatka bila prikazana srpska zastava. I pojedini beogradski… »
Čitaoci Nova.rs bi Aleksandru Obradoviću dali orden za Dan državnosti

Čitaoci Nova.rs bi Aleksandru Obradoviću dali orden za Dan državnosti

Nova 15.02.2022
Povodom Dana državnosti Srbije većina anketiranih sugrađana na portalu Nova.rs bi odlikovala uzbunjivača iz Valjeva - Aleksandra Obradovića. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je na Sretenje u Palati Srbije dodelio odlikovanja zaslužnim… »
Mira Ninošević iz Leskovca dobitnica nacionalne Sretenjske medalje za zasluge

Mira Ninošević iz Leskovca dobitnica nacionalne Sretenjske medalje za zasluge

Jugmedia 15.02.2022
Muzejska savetnica, istoričarka Narodnog muzeja u Leskovcu Mira Ninošević dobila je danas u Beogradu, povodom Dana državnosti – godišnjice Sretenjskog ustava, srebrnu medalju za izuzetne zasluge i postignite rezultate u dugugodišnjem radu na polju… »
Vučić uručio orden Pahomiju – vladiki za koga se vezuju seksualne afere

Vučić uručio orden Pahomiju – vladiki za koga se vezuju seksualne afere

Nova 15.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je, na današnjoj ceremoniji odlikovanja povodom Dana državnosti, orden manastiru Prohor Pčinjskom, a koji je primio kontroverzni vladika vranjski Pahomije. Vladika Pahomije je danas u ime manastira Prohor… »
Dan državnosti Srbije: Kako su dva velika događaja na isti dan stvorila savremenu Srbiju?

Dan državnosti Srbije: Kako su dva velika događaja na isti dan stvorila savremenu Srbiju?

Kurir 15.02.2022
Srbija danas obeležava Dan državnosti - Sretenje, u spomen na početak Prvog srpskog ustanka 15. februara 1804. godine i čin proglašenja Sretenjskog Ustava Kneževine Srbije 15. februara 1835. godine. Centralna državna ceremonija održava se u… »
Koga je sve Vučić odlikovao na Dan državnosti Srbije 2022.

Koga je sve Vučić odlikovao na Dan državnosti Srbije 2022.

Danas 15.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je povodom Dana državnosti odlikovanja zaslužnim građanima i institucijama. Ordenom Republike Srbije na lenti odlikovana je predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović za izuzetne zasluge u razvijanju i… »
Pahomije primio Sretenjski orden od Vučića FOTO

Pahomije primio Sretenjski orden od Vučića FOTO

Vranje news 15.02.2022
Vranje/Beograd - Vladika vranjski Pahomije primio je u utorak Sretenjski orden prvog stepena iz ruku predsednika Srbije Aleksandra Vučića na svečanosti u Palati federacije u Beogradu. Iz eparhije su dan ranije "sa radošću" obavestili verni narod da… »
Sretenjska priznanja niškom Narodnom pozorištu i lekaru Borisu Đinđiću

Sretenjska priznanja niškom Narodnom pozorištu i lekaru Borisu Đinđiću

Danas 15.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas povodom Dana državnosti Sretenjska odličja i Narodnom pozorištu Niš i niškom lekaru Borisu Đinđiću. Niško Narodno pozorište, koje ove godine obeležava 135 godina postojanja, odlikovano je… »
Predsednik Vučić posthumno odlikovao junake srpske policije: Porodice Veljka Radenovića i Milutina Dobrića počastvovane…

Predsednik Vučić posthumno odlikovao junake srpske policije: Porodice Veljka Radenovića i Milutina Dobrića počastvovane…

Kurir 15.02.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas, povodom Dana državnosti, odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama, među kojima su posthumno odlikovani pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova potpukovnik policije Veljko… »
Predsednik Vučić uručio odlikovanja za Dan državnosti, Dep zahvalio

Predsednik Vučić uručio odlikovanja za Dan državnosti, Dep zahvalio

Danas 15.02.2022
Intoniranjem državne himne i govorom predsednika Srbije u Plati Srbije je počela manifestacija uručivanja odlikovanja zaslužnim gršašanima i pojedincima. U ime odlikovanih zahvalila se predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović, a skupu se… »
Vučić dodelio odlikovanja, ko se sve našao među sretenjskim laureatima

Vučić dodelio odlikovanja, ko se sve našao među sretenjskim laureatima

N1 Info 15.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je povodom Dana državnosti odlikovanja zaslužnim građanima i institucijama. Ordenom Republike Srbije na lenti odlikovana je predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović za izuzetne zasluge u razvijanju i… »
Sretenjska odličja dobili i manastir Prohor Pčinjski i Narodno pozorište iz Niša

Sretenjska odličja dobili i manastir Prohor Pčinjski i Narodno pozorište iz Niša

Južne vesti 15.02.2022
Među ovogodišnjim dobitnicima Sretenjskih odličja, koja se dodeljuju povodom Dana državnosti, našli su se i manastir Sveti Prohor Pčinjski, kao i niško Narodno pozorište, kao i specijalista interne medicine UKC-a Boris Đinđić i istoričarka… »
Džoni Dep: Priznanje velika čast i moja obaveza prema srpskom narodu

Džoni Dep: Priznanje velika čast i moja obaveza prema srpskom narodu

Dnevnik 15.02.2022
BEOGRAD: Na svečanost dodele priznanja pobodom Dana državnosti stigao je holivudski glumac Džoni Dep, koji je primio zlatnu medalju za zasluge u oblasti kulture od predsednika Srbije Aleksandra Vučića. "Neka ova medalja bude otelotvorenje moje… »
Vučić uručio odlikovanja Željki Cvijanović, Milanu Kneževiću, Džoniju Depu

Vučić uručio odlikovanja Željki Cvijanović, Milanu Kneževiću, Džoniju Depu

Slobodna Evropa 15.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je povodom Dana državnosti 88 odlikovanja za naročite zasluge koje su pojedinci i institucije ostvarili za Srbiju u različitim oblastima. Orden Republike Srbije na lenti dobila je predsednica bh entiteta… »
Srbija odlikovala Džonija Depa: Hvala vam, nikada neću izneveriti ovo poverenje

Srbija odlikovala Džonija Depa: Hvala vam, nikada neću izneveriti ovo poverenje

RTS 15.02.2022
Holivudski glumac Džoni Dep nagrađen je Zlatnom medaljom za zasluge na svečanoj ceremoniji dodele odlikovanja povodom obeležavanja Dana državnosti Srbije. „Hvala vam, obećavam da nikada neću izneveriti ovo poverenje“, rekao je poznati glumac… »
Džoni Dep o ćevapima i šljivovici: U Srbiji je moj novi početak, ako me primate

Džoni Dep o ćevapima i šljivovici: U Srbiji je moj novi početak, ako me primate

Nova 15.02.2022
Sada sam bukvalno na početku jednog novog života i sviđa mi se ovaj početak. I voleo bih da taj početak otpočne upravo ovde u Srbiji, ako me želite naravno, rekao je glumac Džoni Dep nakon što ga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić odlikovao… »
Vučić odlikovao Partizan za naročite zasluge za Srbiju

Vučić odlikovao Partizan za naročite zasluge za Srbiju

Nova 15.02.2022
Na svečanoj ceremoniji povodom Dana državnosti u Palati Srbija Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, uručio je 88 odlikovanja, a među njima i pojedincima i organizacijama koje su se istakle u sportskim delatnostima. Ordenom Karađorđeve zvezde prvog… »
Ovo je sin miroslava lazanskog, retko se pojavljuje u javnosti: Evo čime se bavi sin naslednik, otac bi bio ponosan

Ovo je sin miroslava lazanskog, retko se pojavljuje u javnosti: Evo čime se bavi sin naslednik, otac bi bio ponosan

Mondo 15.02.2022
Aleksandar Lazanski je završio školu rezervnih oficira na Banjici i rezervni je potporučnik srpske vojske. Aleksandar Lazanski je završio školu rezervnih oficira na Banjici i rezervni je potporučnik srpske vojske. Predsednik Srbije, Aleksandar… »
O uspesima mladih Srba priča se širom sveta: Džoni Dep dirnut odlikovanjem, pa otkrio šta je naučio tokom poseta našoj…

O uspesima mladih Srba priča se širom sveta: Džoni Dep dirnut odlikovanjem, pa otkrio šta je naučio tokom poseta našoj…

Kurir 15.02.2022
Proslavljeni holivudski glumac Džoni Dep odlikovan je danas Zlatnom medaljom za zasluge Republike Srbije, za izuzetan kulturni i umetnički doprinos našoj zemlji i lokalnoj zajednici. Depa je odlikovao Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u zgradi… »
Džoni Dep: Neka ova medalja bude otelotvorenje moje obaveze prema srpskom narodu /foto/

Džoni Dep: Neka ova medalja bude otelotvorenje moje obaveze prema srpskom narodu /foto/

Sputnik 15.02.2022
Holivudski glumac Džoni Depe primio je zlatnu medalju za zasluge u oblasti kulture od predsednika Srbije Aleksandra Vučića. „Neka ova medalja bude otelotvorenje moje obaveze prema srpskom narodu“, rekao je u poruci nakon uručenja priznanja koju… »
Džoni dep nagrađen Zlatnom medaljom za zasluge: Ostaću joj dosledan i učiniću sve da ovo bude otelotvorenje moje obaveze

Džoni dep nagrađen Zlatnom medaljom za zasluge: Ostaću joj dosledan i učiniću sve da ovo bude otelotvorenje moje obaveze

Kurir 15.02.2022
Glumac Džoni nagrađen Zlatnom medaljom za zasluge a potom istakao da je to za njega veoma važan trenutak na koji je ponosan. Kako je rekao, imao je priliku i pre mnogo godina je bio blagosloven da upozna veoma čudnog čoveka za kog je odmah znao da ne… »
Džoni Dep odlikovan u Beogradu: Slavni glumac primio nagradu, pa pomenuo i Emira Kusturicu (foto, video)

Džoni Dep odlikovan u Beogradu: Slavni glumac primio nagradu, pa pomenuo i Emira Kusturicu (foto, video)

Mondo 15.02.2022
Slavni glumac Džoni Dep primio je važnu nagradu u Srbiji! Slavni glumac Džoni Dep primio je važnu nagradu u Srbiji! Slavni glumac Džoni Dep stigao je u Beograd gde je primio odlikovanje za zasluge u kulturi. On je došao u Palatu Srbije gde je lično… »
Od Srbije sam uvek dobijao samo darove: Emotivni govor Džonija Depa nakon uručene medalje za zasluge! Pomenuo ćevape i…

Od Srbije sam uvek dobijao samo darove: Emotivni govor Džonija Depa nakon uručene medalje za zasluge! Pomenuo ćevape i…

Kurir 15.02.2022
Slavni holivudski glumac Džoni Dep odlikovan je danas Zlatnom medaljom za zasluge Republike Srbije, za izuzetan doprinos našoj zemlji u njenim naporima za širenje i unapređenje lokalne umetničke zajednice. Zlatnu medalju Dep je primio povodom Dana… »
Posthumno odlikovani Merima Njegomir i Marinko Rokvić: Predsednik Vučić uručio ordene, oni su ih primili u ime pokojnih…

Posthumno odlikovani Merima Njegomir i Marinko Rokvić: Predsednik Vučić uručio ordene, oni su ih primili u ime pokojnih…

Kurir 15.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Palati Srbija uručio je odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama povodom Dana državnosti Srbije. Ukupno će biti 88 odlikovanja. Na samom početku čula se himna Srbije "Bože pravde", a potom se obratio… »
Odlikovanje i Partizanu: Vučić uručio ordenje crno-belima, porodici Dude Ivkovića, legendama boksa i džudoa...

Odlikovanje i Partizanu: Vučić uručio ordenje crno-belima, porodici Dude Ivkovića, legendama boksa i džudoa...

Večernje novosti 15.02.2022
Foto: Tanjug Za naročite zasluge za Republiku Srbiju i njene građane, a povodom 75 godina postojanja, ordenom Karađorđeve zvezde prvog stepena odlikovan je vaterpolo klub Partizan. Orden je u ime crno-belih primio najbolji vaterpolista sveta i član… »
"Učiniću sve da ovo bude otelotvorenje moje obaveze ovde" Proslavljeni holivudski glumac nagrađen zlatnom medaljom za…

"Učiniću sve da ovo bude otelotvorenje moje obaveze ovde" Proslavljeni holivudski glumac nagrađen zlatnom medaljom za…

Srbija danas 15.02.2022
Glumac Džoni nagrađen Zlatnom medaljom za zasluge a potom istakao da je to za njega veoma važan trenutak na koji je ponosan. Kako je rekao, imao je priliku i pre mnogo godina je bio blagosloven da upozna veoma čudnog čoveka za kog je odmah znao da ne… »

Vesti dana »