Povezane vesti

U Palati odlikovanja, a ispred – gaženje demonstranta i preganjanja sa policijom

U Palati odlikovanja, a ispred – gaženje demonstranta i preganjanja sa policijom

N1 Info 15.02.2022
Dok je dodela Sretenjskih odlikovanja bila u toku, ispred Palate Srbija održan je protest ekoloških organizacija koje su blokirale saobraćaj na dva novobeogradska bulevara, tražeći da se Zakonom zabrani iskopavanje litijuma i bora u Srbiji. Kordon… »
Vulin: Današnja ekskurzija Manojlovića Srbiju koštala oko 330.000 evra

Vulin: Današnja ekskurzija Manojlovića Srbiju koštala oko 330.000 evra

Nova 15.02.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da je protest koji je danas, na Dan državnosti, "kada se Srbija zahvaljuje najboljima i najčestitijima, organizovan ispred Palate 'Srbija' kako bi se opravdao novac dobijen od stranih… »
Vulin: Današnji protest Save Manojlovića Srbiju koštao oko 330.000 evra

Vulin: Današnji protest Save Manojlovića Srbiju koštao oko 330.000 evra

Danas 15.02.2022
Ministar unutrašnjih poslova (MUP) Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je protest koji je danas, na Dan državnosti, organizovan ispred Palate Srbija (protiv ekspolatacije litijuma u Srbiji), koštalo budžet MUP-a oko 330.000 evra, prenelo je… »
Vulin o današnjem protestu: Ekskurzija Save Manojlovića nas koštala 330.000 evra

Vulin o današnjem protestu: Ekskurzija Save Manojlovića nas koštala 330.000 evra

Večernje novosti 15.02.2022
Foto: Printskrin TV Pink - To su ljudi koji su se navodno okupili zbog neke ekologije i jedino o čemu reč nisu progovorili bila je ekologija. Napadali su predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali važnije od svega oni su došli da spreče srpskog… »
Vulin: Ponosan sam na uzdržanost i strpljenje policije ispred Palate Srbija

Vulin: Ponosan sam na uzdržanost i strpljenje policije ispred Palate Srbija

Beta 15.02.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da je ponosan na uzdržanost i strpljenje policajaca koji su kod Palate Srbija, u kojoj je u toku dodela odlikovanja povodom Dana državnosti Srbije, a ispred zgrade je protest više… »
Bezobrazluk koji ne poznaje granice - Beograđanin automobilom udario mladića na ekološkom protestu

Bezobrazluk koji ne poznaje granice - Beograđanin automobilom udario mladića na ekološkom protestu

Noizz 15.02.2022
Ekološki aktivisti su i dalje ispred Palate Srbija na protestu zahtevajući da državni vrh trajno zabrani iskopavanje litijuma, a jedan od njih je povređen kada je automobil naleteo na njega. Incident se desio na raskrsnici Ulice antifašističke borbe… »
Vulin o protestu: Ponosan sam na uzdržanost i strpljenje policajaca

Vulin o protestu: Ponosan sam na uzdržanost i strpljenje policajaca

N1 Info 15.02.2022
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin ocenio je, komentarišući današnje proteste isred Palate Srbija, da je "ponosan na uzdržanost i strpljenje policajaca" koji su obezbeđivali zgradu palate, gde predsednik srbije Aleksandar vučić… »

Vesti dana »