Povezane vesti

Goran Vesić otvorio Tviter nalog Ovo je njegova prva objava: Ovde sam da razgovaramo, da odgovorim na sva vaša pitanja…

Goran Vesić otvorio Tviter nalog Ovo je njegova prva objava: Ovde sam da razgovaramo, da odgovorim na sva vaša pitanja…

Kurir 15.02.2022
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić večeras otvorio je svoj zvanični Tviter nalog. "Dobro veče. Ja sam Goran Vesić. A ovo je moje prvo zvanično obraćanje preko Tvitera. Ovde sam da razgovaramo, da odgovorim na vaša pitanja i da zajedno… »
Vesić poržao Vučićevu kandidaturu Prvi put se oglasio na ovaj način (video)

Vesić poržao Vučićevu kandidaturu Prvi put se oglasio na ovaj način (video)

Alo 15.02.2022
zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić dao je podršku za predsedničku kandidaturu Aleksandra Vučića. On je to učinio na jedan neobičan način. Prvi put se oglasio preko Tvitera. Alo.rs 21:11 Alo.rs 20:51 Alo! 20:40 Alo/I.S. 19:30 Добро… »
Prvo zvanično obraćanje gorana vesića preko tvitera: Zajedno sa ljudima podržao sam izbornu listu Aleksandra Vučića…

Prvo zvanično obraćanje gorana vesića preko tvitera: Zajedno sa ljudima podržao sam izbornu listu Aleksandra Vučića…

Srbija danas 15.02.2022
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić posetio je Mladenovac gde je zajedno sa narodom pružio podršku predsedniku Srbije. On se nakon potpisivanja podrške predsedniku Srbije, obratio preko Tvitera građanima. Ono što je Vesić rekao, prenosimo u… »

Vesti dana »