Povezane vesti

Francuz stao uz Đokovića: Sloboda je jača od tenisa i svega ostalog

Francuz stao uz Đokovića: Sloboda je jača od tenisa i svega ostalog

Sportski žurnal 16.02.2022
Gajim veliko poštovanje prema njemu. Ima svoja uverenja i njih prati - kaže Pjer Ig Erber. Poput Novaka Đokovića Francuz Pjer Ig Erber je jedan od retkih tenisera koji se nije vakcinisao. Propustio je Australijan open i još neke turnire od početka… »
Zavirite u Novakovu "leteću kuću": Đoković odleteo u Dubai, ovo treba da znate pred njegov prvi meč u 2022. godini /video/

Zavirite u Novakovu "leteću kuću": Đoković odleteo u Dubai, ovo treba da znate pred njegov prvi meč u 2022. godini /video/

Sportal blic 16.02.2022
će uskoro prvi put izaći na teren u 2022. godini! Prvi reket sveta nije mogao da započne sezonu odbranom titule na uvodnom godišnjem grend slemu u Melburnu, Otvorenom prvenstvu Australije, pa će se za prve ATP bodove i trofej boriti u Dubaiju, u koji… »
Novakovo priznanje: "Nisam hteo da gledam finale AO, ali sam morao": Žena navijala za Medvedeva, sin za Nadala

Novakovo priznanje: "Nisam hteo da gledam finale AO, ali sam morao": Žena navijala za Medvedeva, sin za Nadala

Sportal blic 16.02.2022
Zanimljivi detalji iz porodice srpskog tenisera. Pored toga što je u velikom intervjuu za "Bi-Bi-Si" prvi reket sveta govorio o svom iskustvu iz Australije i nemogućnosti da se takmiči na nedavno završenom , dotakao se srpski as i vedrijih tema… »
Erber podržao Đokovića: Sloboda je jača od tenisa

Erber podržao Đokovića: Sloboda je jača od tenisa

N1 Info 16.02.2022
Francuski teniser Pjer Igo Erber podržao je Novaka Đokovića i njegov stav prema vakcinaciji. Đoković je nedavno u izjavi za BBC istakao da je spreman da propusti učešće na Gren Slem turnirima ako se kao uslov postavi obavezna vakcinacija zbog… »
Novak otvoreno: ‘Moj sin je navijao za Rafu, slavio je sa podignutom pesnicom!’

Novak otvoreno: ‘Moj sin je navijao za Rafu, slavio je sa podignutom pesnicom!’

Hot sport 16.02.2022
Tako to izgleda kad čovek nema komplekse! Novak Đoković početkom ove godine bio je tema broj jedan u svetu sporta.. Njemu nije dozvoljeno da nastupi na Australijan openu, a da stvari budu ‘gore’ po njega i njegove navijače, titulu je osvojio… »
Prvi teniser koji je reagovao na Đokovićev intervju: "Sloboda je jača od tenisa!"

Prvi teniser koji je reagovao na Đokovićev intervju: "Sloboda je jača od tenisa!"

Sportal blic 16.02.2022
Intervju koji je dao za "BBC", , imao je snažan odjeke u svetu. Prvi reket sveta je istakao da ukoliko vakcina bude uslov neće igrati na turnirima, ali i da je . Jedan od onih koji su tada stali uz Novaka bio je Francuz . On se takođe nije vakcinisao… »
Novakov sin već ima „Rafin forhend“, Đoković imitirao Španca na treningu VIDEO

Novakov sin već ima „Rafin forhend“, Đoković imitirao Španca na treningu VIDEO

Nova 16.02.2022
Novak Đoković ne krije da njegov sin Stefan obožava Rafaela Nadala, a već se trudi i da "skine" poteze "kralja šljake". Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, govorio je za BBC o dešavanjima u Australiji i detaljima iz privatnog života. Đoković… »
"Sloboda je jača od tenisa": Prvi teniser koji je stao uz Đokovića

"Sloboda je jača od tenisa": Prvi teniser koji je stao uz Đokovića

Večernje novosti 16.02.2022
FOTO: AP/Tanjug Srbin je dodao da to ne znači da je antivakser, a priznao je i da je bio pogođen reakcijom kolega tokom Australijan opena i da su ga mnogi razočarali u tom pogledu dok je bio zatočen u Melburnu. Jedan od retkih koji je tada digao glas… »
Novaku konačno stigla podrška od kolege: "Sloboda jača od tenisa, ima moje poštovanje!"

Novaku konačno stigla podrška od kolege: "Sloboda jača od tenisa, ima moje poštovanje!"

Sportske.net 16.02.2022
Intervju najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića privukao je ogromnu pažnju svetske javnosti. Srbin je za BBC govorio o svemu što se dešavalo u Australiji, istakao je i da neće igrati ukoliko vakcina bude uslov učešća na turnirima, a prva… »
Šok! Ministar ukida đokovićevu zabranu? Izbacili ga na 3 godine, on otkrio kako Novak može u Australiju i pre toga!

Šok! Ministar ukida đokovićevu zabranu? Izbacili ga na 3 godine, on otkrio kako Novak može u Australiju i pre toga!

Mondo 16.02.2022
Ostaje da se vidi kakva će pravila biti na snazi u Australiji, kao i da li će Đoković ispuniti ostale uslove. Ostaje da se vidi kakva će pravila biti na snazi u Australiji, kao i da li će Đoković ispuniti ostale uslove. Nove reakcije na intervju… »
Influenserka brankica prozvala Novaka, mreže gore! Malecki, ja sam primila 40 hemoterapija i 3 vakcine, možeš ti to!

Influenserka brankica prozvala Novaka, mreže gore! Malecki, ja sam primila 40 hemoterapija i 3 vakcine, možeš ti to!

Mondo 16.02.2022
Njena poruka je izazvala pravu buru na Tviteru. Njena poruka je izazvala pravu buru na Tviteru. Novak Đoković ne prestaje da privlači pažnju svetske javnosti nakon njegovog najnovijeg intervjua za britanski "BBC". Najbolji teniser sveta je priznao… »
On je prvi teniser koji brani Novaka: Slušao njegov intervju, pa dao odgovor koji odjekuje - Sloboda je veća od tenisa!

On je prvi teniser koji brani Novaka: Slušao njegov intervju, pa dao odgovor koji odjekuje - Sloboda je veća od tenisa!

Mondo 16.02.2022
Francuz ne beži od toga da kaže šta misli. Francuz ne beži od toga da kaže šta misli. Ne prestaje da se piše i priča o Novaku Đokoviću. Nakon njegovog intervjua za "BBC" u kojem je rekao da ne planira da se vakciniše, stiglo je mnogo reakcija… »
„Sin mi traži fotku sa Rafom“: Novak otkrio da njegov naslednik obožava Nadala

„Sin mi traži fotku sa Rafom“: Novak otkrio da njegov naslednik obožava Nadala

Nova 16.02.2022
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, govorio je za BBC o dešavanjima u Australiji i detaljima iz privatnog života. Đoković je otkrio da je u finalu Australijan opena njegova supruga Jelena navijala za Danila Medvedeva, dok je sin Stefan navijao za… »
Novakov sin stefan navija za Nadala! Đoković otkrio neverovatan detalj iz porodice

Novakov sin stefan navija za Nadala! Đoković otkrio neverovatan detalj iz porodice

Večernje novosti 15.02.2022
Foto: AP Priznajući da mu je bilo teško da prati Australijan open, na kome je jako hteo da učestvuje, a nije mogao jer je dan pred početak tog grend slema deportovan iz Australije, otkrio je i kakva je "navijačka situacija" bila u njegovoj kući dok… »
"Jedva čekaju da mu zabrane da igra" Đokovićev bivši trener uzbunio nakon intervjua za "BBC": Novak im je kamen u cipeli

"Jedva čekaju da mu zabrane da igra" Đokovićev bivši trener uzbunio nakon intervjua za "BBC": Novak im je kamen u cipeli

Sportal blic 15.02.2022
Prvi reket sveta se obratio javnosti, prvi put nakon što mu je uskraćena viza u Australiji i onemogućeno da brani titulu na Australijan openu. , a otkrio je i Sa Đokovićem je razgovor vodio novinar Amol Radžan, , takođe, , dok je na sajtu pomenutog… »

Vesti dana »