Povezane vesti

Del Pjero goni vlahovića zbog autorskih prava: Srbin će morati da plati odštetu – Italijan je od našeg golgetera tražio…

Del Pjero goni vlahovića zbog autorskih prava: Srbin će morati da plati odštetu – Italijan je od našeg golgetera tražio…

Hot sport 16.02.2022
Raduju ga igre srpskog napadača… Sjajno je Dušan Vlahović započeo misiju u svom novom klubu – Juventusu, pošto je već u prvoj utakmici postigao pogodak i pokazao svima zbog čega je doveden. Mnogi pričaju o srpskom asu, a sada je u red stao i… »
Šala Del Pjera u programu nasmejala sve: Vlahović će morati da mi plati odštetu

Šala Del Pjera u programu nasmejala sve: Vlahović će morati da mi plati odštetu

Nova 16.02.2022
Dušan Vlahović je sjajno počeo karijeru u dresu Juventusa, pa je već postigao dva pogotka. Oba je proslavio na način na koji je to nekada radio legendarni Alesandro del Pjero, pa se nije dugo čekalo da se legendarni kapiten "stare dame" našali na… »
Vlahoviću, platićeš mi odštetu za taj potez: Legenda Juventusa "preti" Srbinu - Tako nešto samo ja smem da radim!

Vlahoviću, platićeš mi odštetu za taj potez: Legenda Juventusa "preti" Srbinu - Tako nešto samo ja smem da radim!

Mondo 16.02.2022
Alesandro Del Pjero je uvek dobro raspoložen kad priča o srpskom napadaču. Alesandro Del Pjero je uvek dobro raspoložen kad priča o srpskom napadaču. Ne prestaje u Italiji da se priča o Dušanu Vlahoviću, nakon njegovog odličnog starta u dresu… »
Dušane, moraćeš da platiš: Legenda Juventusa traži "odštetu" od Vlahovića

Dušane, moraćeš da platiš: Legenda Juventusa traži "odštetu" od Vlahovića

Večernje novosti 16.02.2022
Tanjug/AP Srbin rešeta mreže protivničkih golmana i preti da postane najvoljeniji sin "stare dame". Ruku na srce, teško će mu to poći za nogom, ako se samo setimo imena koja su nosila crno-beli dres kluba iz Torina. Jedan od njih je Alesandro del… »
Del Pjero traži "odštetu" od Vlahovića!

Del Pjero traži "odštetu" od Vlahovića!

Sportske.net 16.02.2022
Dušan Vlahović je već idol navijača Juventusa, a kada se oglasi, bez dileme najvoljeniji u novijoj istoriji Aleks Del Pjero, onda sve još dobija na značaju. Italijan koji je danas komentator "Skaja" je pohvalio Srbina uz reči da ga čeka sjajna… »

Vesti dana »