Povezane vesti

Jeziv splet okolnosti u kome je marijin (29) život ugašen: Odvezla je snaju i njeno troje male dece, u povratku stradala u…

Jeziv splet okolnosti u kome je marijin (29) život ugašen: Odvezla je snaju i njeno troje male dece, u povratku stradala u…

Blic 16.02.2022
Marija Maksimović (29) tragično je nastradala u nedelju, 13. februara u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u selu Venčani. Nesreća se dogodila oko 18.30 kada je na nesrećnu devojku naleteo automobil "folksvagen" kojim je upravljao karate trener… »
Marija ocu izdahnula na rukama! Nesrećni čovek stigao na mesto nesreće pre Hitne, pa zatekao strašan prizor

Marija ocu izdahnula na rukama! Nesrećni čovek stigao na mesto nesreće pre Hitne, pa zatekao strašan prizor

Mondo 16.02.2022
Devojka Marija M. (30) izdahnula je ocu na rukama. Devojka Marija M. (30) izdahnula je ocu na rukama. U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kod sela Venčane blizu Aranđelovca, na licu mesta poginula je devojka Marija M. (30) kada je na nju naleteo… »
Ćerka mi je izdahnula na rukama: Bolna ispovest oca Marije na koju je naleteo automobil: Nisam mogao da joj pomognem

Ćerka mi je izdahnula na rukama: Bolna ispovest oca Marije na koju je naleteo automobil: Nisam mogao da joj pomognem

Kurir 16.02.2022
- Ćerka Marija mi je umrla na rukama, iskrvarila je i ugušila se, a ja nisam mogao da joj pomognem - u suzama priča Radivoje Maksimović, otac nesrećno stradale Marije (29) iz sela Mirosaljce kod Lazarevca. Podsetimo, Marija je stradala u… »

Vesti dana »