Povezane vesti

ZOI: Nevena Ignjatović bez plasmana u alpskoj kombinaciji

ZOI: Nevena Ignjatović bez plasmana u alpskoj kombinaciji

Dnevnik 17.02.2022
PEKING: Srpska skijašica Nevena Ignjatović ostala je bez plasmana u alpskoj kombinaciji na Zimskim olimpijskim igrama u Pekingu. Ignjatović je ostala je bez plasmana, pošto je diskvalifikovana u trci slaloma. Zlato je osvojila Švajcarkinja Mišel… »
ZOI: Ignjatović bez plasmana u alpskoj kombinaciji

ZOI: Ignjatović bez plasmana u alpskoj kombinaciji

RTK 17.02.2022
Srpska skijašica Nevena Ignjatović ostala je bez plasmana u alpskoj kombinaciji na Zimskim olimpijskim igrama u Pekingu. Ignjatović ostala je bez plasmana, pošto je diskvalifikovana u trci slaloma. Zlato je osvojila Švajcarkinja Mišel Gisin do zlata… »
Nevena Ignjatović očajna: Užasno se osećam, pod adrenalinom sve krenulo naopako

Nevena Ignjatović očajna: Užasno se osećam, pod adrenalinom sve krenulo naopako

Nova 17.02.2022
Srpska skijašica Nevena Ignjatović izjavila je da nije zadovoljna svojim nastupom u alpskoj kombinaciji na Zimskim olimpijskim igrama u Pekingu. Ignjatovićeva je ostala bez plasmana alpskoj kombinaciji, pošto je diskvalifikovana u trci slaloma… »
Ignjatović: Dala sam sve od sebe, više od ovoga nisam mogla

Ignjatović: Dala sam sve od sebe, više od ovoga nisam mogla

Radio sto plus 17.02.2022
„Užasno se osećam. Teško mi je palo ovo što se dogodilo. Dala sam sve od sebe. Sa svim što je bilo i što se dešavalo, danas mi je bilo veoma teško i fizički sam se veoma umorila. Ja više od ovoga nisam mogla. I najboljima su se dešavale… »
Ignjatović diskvalifikovana, Gizin odbranila zlato u alpskoj kombinaciji

Ignjatović diskvalifikovana, Gizin odbranila zlato u alpskoj kombinaciji

Radio sto plus 17.02.2022
Srpska skijašica Nevena Ignjatović nije uspela danas da ostvari plasman u alpskoj kombinaciji na Zimskim olimpijskim igrama u Pekingu, pošto je diskvalifikovana. Ona je nakon spusta bila na 22. mestu, da bi u slalomskoj trci napravila grešku u gornjem… »
Gisin (ponovo) najbolja u kombinaciji, Nevena bez plasmana

Gisin (ponovo) najbolja u kombinaciji, Nevena bez plasmana

N1 Info 17.02.2022
Švajcarkinja Mišel Gisin odbranila je titulu olimpijske šampionke u alpskoj kombinaciji. Srpska skijašica Nevena Ignjatović ostala je bez plasmana. Amerikanka Mikaela Šifrin ponovo nije završila trku. Gisin je, kao i pre četiri godine u… »
Nevena Ignjatović diskvalifikovana, neslavan kraj Srbije na Olimpijskim igrama

Nevena Ignjatović diskvalifikovana, neslavan kraj Srbije na Olimpijskim igrama

Nova 17.02.2022
Srpska skijašica Nevena Ignjatović nije uspela da ostvari plasman u alpskoj kombinaciji na Zimskim olimpijskim igrama u Pekingu, pošto je diskvalifikovana. Ona je nakon spusta bila na 22. mestu, da bi u slalomskoj trci napravila grešku u gornjem delu… »

Vesti dana »