Povezane vesti

Ovacije na premijeri filma „Leto kada sam naučila da letim“ Radivoja Raše Andrića

Ovacije na premijeri filma „Leto kada sam naučila da letim“ Radivoja Raše Andrića

Danas 17.02.2022
U Kombank dvorani sinoć je premijerno prikazano novo ostvarenje reditelja Radivoja Raše Andrića, film „Leto kada sam naučila da letim“, prema istoimenom romanu Jasminke Petrović, u režiji Radivoja Raše Andrića, održana je u Kombank dvorani, u… »
Ovacije, suze i smeh na premijeri filma „Leto kada sam naučila da letim“

Ovacije, suze i smeh na premijeri filma „Leto kada sam naučila da letim“

N1 Info 17.02.2022
Svečana premijera dugo očekivanog domaćeg filma “Leto kada sam naučila da letim” prema istoimenom romanu Jasminke Petrović, u režiji Radivoja Raše Andrića, održana je u Kombank dvorani, u prisustvu glumačke i autorske ekipe, kao i mnogih… »
Suze i aplauzi na premijeri filma Raše Andrića „Leto kada sam naučila da letim“

Suze i aplauzi na premijeri filma Raše Andrića „Leto kada sam naučila da letim“

Nova 17.02.2022
Svečana premijera domaćeg igranog filma "Leto kada sam naučila da letim" prema romanu Jasminke Petrović, u režiji Radivoja Raše Andrića održana je sinoć u Kombank Dvorani, uz prisustvo gotovo kompletne glumačke i autorske ekipe. Zanimljivo je da… »
Zvezda filma Leto kad sam naučila da letim Klara Hrvanović: Moja najveća suparnica za ulogu postala mi je najbolja drugarica

Zvezda filma Leto kad sam naučila da letim Klara Hrvanović: Moja najveća suparnica za ulogu postala mi je najbolja drugarica

Kurir 17.02.2022
U domaće bioskope stigao je konačno novi film "Leto kad sam naučila da letim" u režiji Radivoja Raše Andrića. Na veliko platno konačno je došla jedan topla, vedra i duhovita priča, puna emocija, o tinejdžerki Sofiji, koja tokom naizgled dosadnog… »
"Leto kada sam naučila da letim": Film premijerno prikazan istovremeno u tri sale Kombank dvorane, sve tri projekcije…

"Leto kada sam naučila da letim": Film premijerno prikazan istovremeno u tri sale Kombank dvorane, sve tri projekcije…

Blic 17.02.2022
Svečana premijera domaćeg igranog filma "Leto kada sam naučila da letim" prema romanu Jasminke Petrović, u režiji Radivoja Raše Andrića, večeras je održana u Kombank Dvorani, uz prisustvo gotovo kompletne glumačke i autorske ekipe. Zanimljivo je… »

Vesti dana »