Povezane vesti

Gujon: Srbi iz dijaspore nisu ratni huškači ni saradnici nacista

Gujon: Srbi iz dijaspore nisu ratni huškači ni saradnici nacista

Pravda 17.02.2022
Direktor Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu Arno Gujon poručio je danas da Srbi iz dijaspore nisu ni ratni huškači ni saradnici nacista. On je reagujući na tekstu koji je juče objavljen na sajtu medijskih organizacija Vojs i Balkan… »
Arno gujon: Iznet niz neistina i uvreda, Srbi iz dijaspore nisu ratni huškači ni saradnici nacista

Arno gujon: Iznet niz neistina i uvreda, Srbi iz dijaspore nisu ratni huškači ni saradnici nacista

Večernje novosti 17.02.2022
Foto arhiva On je reagujući na tekstu koji je juče objavljen na sajtu medijskih organizacija Vojs i Balkan insajt, pod naslovom „Desni ekstremizam s „prijateljskim licem": Slučaj mreže oko „Solidarnosti za Kosovo", a koji su preneli i drugi… »
Gujon: Ne vređa me mržnja prema meni, već prema Srbiji i dijaspori

Gujon: Ne vređa me mržnja prema meni, već prema Srbiji i dijaspori

Dnevnik 17.02.2022
BEOGRAD: Direktor Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu pri Ministarstvu spoljnih poslova i francuski humanitarac Arno Gujon reagujući na primedbe o njemu definisane u jednom od naslova na portalima kao "Desni ekstremizam s prijateljskim… »
Sinhronizovani napad na gujona! Humanitarac odgovorio: Neće me pokolebati, nastaviću da pomažem Srbima u enkalvama na KiM!

Sinhronizovani napad na gujona! Humanitarac odgovorio: Neće me pokolebati, nastaviću da pomažem Srbima u enkalvama na KiM!

Kurir 17.02.2022
Arno Gujon, humanitarac i odendavno direktor Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu, koji godinama preko svoje organzacije Solidarnost za Kosovo pomaže Srbima i drugom nealbanskom stanovništu na KiM, a posebno u enklavama i koji ukazuje u… »

Vesti dana »