Povezane vesti

Petar Nenadić se oprostio od reprezentacije

Petar Nenadić se oprostio od reprezentacije

Sportski žurnal 17.02.2022
Nenadić, koji ima 35 godina, sa Srbijom je osvojio Mediteranske igre 2009. godine, dok je vicešampion Evrope postao 2012. godine. Najbolji srpski rukometaš Petar Nenadić saopštio je danas da je završio je reperezentativnu karijeru. - Poštovani… »
Nenadićevo definitivno zbogom Srbiji

Nenadićevo definitivno zbogom Srbiji

Danas 17.02.2022
Najbolji rukometaš naše zemlje drugi i, kako tvrdi, zadnji put završio s igranjem za nacionalni tim. Član Vesprema se posle Evropskog prvenstva 2018. godine u Hrvatskoj takođe oprostio od reprezentacije, da bi se posle tri godine, na nagovor… »
"Zbogom, Orlovi moji!" - Petar Nenadić se oprostio od Srbije!

"Zbogom, Orlovi moji!" - Petar Nenadić se oprostio od Srbije!

Sportske.net 17.02.2022
Srpski rukometaš Petar Nenadić objavio je kraj reprezentativne karijere u saopštenju dostavljenom medijima. Iako je bio u planovima selektora Tonija Đerone za minulo Evropsko prvenstvo, povreda, a potom i zabrana njegovog kluba Vesprema onemogućili… »
Petar Nenadić se povlači iz reprezentacije Srbije

Petar Nenadić se povlači iz reprezentacije Srbije

N1 Info 17.02.2022
Rukometaš Petar Nenadić više neće igrati za nacionalni tim Srbije. Ovaj bek ima 35 godina, trenutno nastupa za mađarski Vesprem. Nenadić se obratio saopštenjem pod naslovom „Zbogom Orlovi moji“. On poručuje da je doneo najtežu odluku u… »
Kraj: Najbolji srpski rukometaš se oprostio od reprezentacije

Kraj: Najbolji srpski rukometaš se oprostio od reprezentacije

Hot sport 17.02.2022
Neće više igrati za državni tim! Petar Nenadić, najbolji rukometaš Evrope 2019. godine, odlučio je da povuče iz reprezenentacije Srbije. Ovaj 35-godišnjak je igrao 15 godina za Srbiju i na 78 utakmica postigao 213 golov, a osvajao je medalje na… »
Otišao jedan od najboljih: Nenadić se emotivno oprostio od dresa Srbije

Otišao jedan od najboljih: Nenadić se emotivno oprostio od dresa Srbije

Nova 17.02.2022
Jedan od naših najboljih rukometaša svih vremena, Petar Nenadić, zvanično je završio reprezentativnu karijeru. Njegovo saopštenje prenosimo u celosti. „Poštovani navijači i ljubitelji rukometa, posle višednevnog razmišljanja, teška srca, ali… »
Šok: Najbolji srpski igrač se povukao iz reprezentacije! Objavio poruku za kraj - "Danima sam razmišljao"

Šok: Najbolji srpski igrač se povukao iz reprezentacije! Objavio poruku za kraj - "Danima sam razmišljao"

Mondo 17.02.2022
Propustio je Euro, a sada završava reprezentativnu karijeru. Propustio je Euro, a sada završava reprezentativnu karijeru. Jedan od najboljih srpskih rukometaša Petar Nenadić (35) odlučio je da završi svoju reprezentativnu karijeru. On je u karijeri… »

Vesti dana »