Povezane vesti
Uprava za saradnju s dijasporom demantovala da finansira organizacije koje podržavaju desničare
Danas 17.02.2022
Uprava za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu Ministarstva spoljnih poslova demantovala je danas navode da je finansijski podržala udruženja „Savez Srba Francuske“ i „Svi Srbi u Parizu“ zato što su sarađivale sa humanitarnom organizacijom… »
Demanti Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu
Nova 17.02.2022
Uprava za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu demantovala je vest "Jasne veze Uprave za dijasporu Srbije i Francuskih ekstremnih desničara", objavljenu na portalu Nova.rs, a preuzetu sa portala VOICE. Kako je navedeno u demantiju, „netačna je… »
Vesti dana »

Završen sastanak premijera Macuta i rektora Đokića: Održan u zgradi Vlade Srbije, razgovorima prisustvovali i predstavnici Univerziteta "prošao relativno dobro"
Kurir pre 1 satjoš 23 povezane

Drugi dan posete Marte Kos Srbiji: Komesarka sa predstavnicima opozicije o medijima i odnosima vlade i univerziteta
Euronews pre 2 satajoš 31 povezana

Industrijski skok u Srbiji za 6,9 odsto: Ipak, ima i pada - gde je najveći i zbog čega
Blic pre 1 satjoš 46 povezanih