Povezane vesti

Đoković: Želim da se vratim u Australiju, greška što sam zaražen dao intervju

Đoković: Želim da se vratim u Australiju, greška što sam zaražen dao intervju

Politika 17.02.2022
Prvi teniser sveta nije vakcinisan protiv koronavirusa, a upitan da li će se vakcinisati, on je odgovorio da „drži um otvorenim”. Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je da želi da se vrati u Australiju da ponovo igra Australijan open, uprkos… »
Đoković otvorio dušu pred Srbijom: Bio sam sebičan, osuđivaće, neće oprostiti

Đoković otvorio dušu pred Srbijom: Bio sam sebičan, osuđivaće, neće oprostiti

Nova 17.02.2022
Novak Đoković, najbolji teniser planete, odlučio je da se obrati Srbiji, a sve što je rekao mogli ste da pratite uživo uz Nova.rs. Đoković je bio gost emsiije „Oko“ na RTS, a pričao je o mnogim temama koje interesuju domaću javnosti. Srpski… »
Đoković: Život ide dalje, imam dvoje dece, mnogo toga što me van tenisa raduje...

Đoković: Život ide dalje, imam dvoje dece, mnogo toga što me van tenisa raduje...

Sportski žurnal 17.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković gostovao je na RTS-u u emisiji „Oko” kod voditelja Gorislava Papića. – Prošlo je i nije ono što se dešavalo početkom januara. Osećam se bolje nego što je to bio slučaj dok sam boravio u Australiji… »
Novak prvi put priznao- hoće nazad u Australiju! Najbolji na svetu otvorio dušu - "Pisao mi 45 minuta posle finala!"

Novak prvi put priznao- hoće nazad u Australiju! Najbolji na svetu otvorio dušu - "Pisao mi 45 minuta posle finala!"

Mondo 17.02.2022
Đoković je rešio da se prvi put u srpskim medijima oglasi povodom dešavanja s početka godine. Đoković je rešio da se prvi put u srpskim medijima oglasi povodom dešavanja s početka godine. Novak Đoković je prekinuo ćutanje i prvi put javnosti… »
Đoković: Želim da se vratim u Australiju

Đoković: Želim da se vratim u Australiju

Nova 17.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković gostujući u emisiji "Oko" na RTS-u istakao je da želi da se vrati u Australiju narednih godina. Đoković je deportovan iz Australije pred sam početak prvog Grend slema u sezoni, a samim tim dobio je zabranu… »
Novak je sve nasmejao jednom rečenicom! Đoković stigao u Dubai, otišao na srpski sajam, pa se našalio na svoj račun!

Novak je sve nasmejao jednom rečenicom! Đoković stigao u Dubai, otišao na srpski sajam, pa se našalio na svoj račun!

Mondo 17.02.2022
Najbolji teniser sveta jedva čeka da izađe na teniski teren posle višemesečne pauze. Najbolji teniser sveta jedva čeka da izađe na teniski teren posle višemesečne pauze. Novak Đoković ne prestaje da privlači pažnju. Najbolji teniser sveta je… »
Isplivao snimak - Novak go do pojasa u Dubaiju: Ceo svet čeka da zaigra tenis, a on uživa u drugoj igri! (video)

Isplivao snimak - Novak go do pojasa u Dubaiju: Ceo svet čeka da zaigra tenis, a on uživa u drugoj igri! (video)

Mondo 17.02.2022
Sjajno se zabavlja u Dubaiju! Sjajno se zabavlja u Dubaiju! Novaka zovu u Rim, javno se oglasila i italijanska ministarka i bivša olimpijska šampionka je otvoreno rekla da može da nastupi u Italiji, ali pre toga ga čeka Dubai! Najbolji teniser sveta… »

Vesti dana »