Povezane vesti
Razrešen glavni specijalni tužilac Crne Gore
Politika 17.02.2022
PODGORICA – Glavni specijalni tužilac Milivoje Katnić razrešen je danas sa te funkcije, odlukom novog Tužilačkog saveta. On je formalno razrešen jer je ispunio uslove za starosnu penziju u skladu za izmenjenim zakonom, koji je opozicija kritikovala… »
Katnić razrešen funkcije – glavnom specijalnom tužiocu CG prekida se mandat
Nova 17.02.2022
Glavnom specijalnom tužiocu Crne Gore Milivoju Katniću je konstatovano da mu se 17. februara u 18.30 časova, prekida mandat odlukom TS-a. Ista odluka je ranije danas doneta za još devet državnih tužioca. Da Katnić ode sa funkcije glasalo je osam članova… »
Razrešen glavni specijalni tužilac Crne Gore
IndeksOnline 17.02.2022
PODGORICA – Glavni specijalni tužilac Milivoje Katnić razrešen je danas sa te funkcije, odlukom novog Tužilačkog saveta.On je formalno razrešen jer je ispunio uslove za starosnu penziju u skladu za izmenjenim zakonom, koji je opozicija kritikovala… »
Vesti dana »

Dizni: Šou program ‘Džimi Kimel uživo’ vraća se na program ABC-a od sutra
Radio sto plus pre 20 minutajoš 10 povezanih

Bela kuća: Putinov predlog o novom START-u zvuči prilično dobro; Tramp i Zelenski se sastaju u Njujorku
RTS pre 30 minutajoš 2 povezane

Do kraja nedelje šok temperature: Detaljna vremenska prognoza do kraja septembar, a onda startuje iznenađujući oktobar!
Alo pre 45 minutajoš 2 povezane