Povezane vesti

Imam potrebu reći da je više nema: Emotivan oproštaj bivšeg dečka od preminule tiktokerke Dijane de Marko

Imam potrebu reći da je više nema: Emotivan oproštaj bivšeg dečka od preminule tiktokerke Dijane de Marko

Večernje novosti 18.02.2022
Foto: fazokk Od nje se putem TikTok videa oprostio i njen bivši dečko Paolo Fanizzi, poznatiji kao Fazo. - Sve što imam za reći je da je život nepredvidiv. Da se u životu događaju i lepe i ružne stvari. Jednostavno, eto, htio bih se zahvaliti… »
Oglasio se momak preminule tiktokerke: Hvala Dijani što je bila deo mog života

Oglasio se momak preminule tiktokerke: Hvala Dijani što je bila deo mog života

Nova 18.02.2022
Mlada tiktokerka Dijana de Marco nažalost je preminula u 23. godini života. Oglasio se, prema navodima medija njen bivši dečko Paolo Fanizzi, poznatiji kao Fazo, koji se u video snimku oprostio od devojke i uputio nekoliko lepih reči o njoj. „Sve… »
Hvala ti na uspomenama, žalosno je da mladi ljudi napuštaju svet: Potresne reči bivšeg dečka tiktokerke Dijane nakon njene…

Hvala ti na uspomenama, žalosno je da mladi ljudi napuštaju svet: Potresne reči bivšeg dečka tiktokerke Dijane nakon njene…

Kurir 18.02.2022
Popularna hrvatska tiktokerka Dijana De Marco preminula je jutros u Zagrebu, u 23. godini života, preneli su tamošnji mediji. Od nje se putem TikTok videa oprostio i njen bivši dečko, Paolo Fanizzi, poznatiji kao Fazo. @fazokk Hvala joj na lijepim… »
Reči koje slamaju srce: Bivši dečko preminule Dijane (23) uputio joj poslednji pozdrav putem TikToka (video)

Reči koje slamaju srce: Bivši dečko preminule Dijane (23) uputio joj poslednji pozdrav putem TikToka (video)

Srbija danas 18.02.2022
Od nje se putem TikTok videa oprostio i njen bivši dečko Paolo Fanizzi, poznatiji kao Fazo. Popularna TikTokerka Dijana De Marco preminula je jutros u Zagrebu, u 23. godini života. Od nje se putem TikTok videa oprostio i njen bivši dečko Paolo… »

Vesti dana »