Povezane vesti
U Americi tencent i Alibaba "ozloglašeni": Kineski sajtovi za e-trgovinu optuženi za prodaju
Večernje novosti 18.02.2022
Foto: Depositphotos Prema saopštenju, na listu su prvi put uvršćeni i AliEkspres i ekosistem onlajn trgovine Vičet, dva značajna kineska internet tržišta koja navodno omogućavaju prodaju krivotvorene robe. Kineski onlajn trgovci Baidu Vangpan, DHGejt… »
Tencent i Alibaba na američkoj listi ‘ozloglašenih’ tržišta
Al Jazeera 18.02.2022
Na listu su prvi put uvršteni i AliExpress te sistem online trgovine WeChat, dva značajna kineska internet tržišta koja navodno omogućavaju prodaju krivotvorene robe. Servisi za e-trgovinu kojima upravljaju kineski Tencent i Alibaba Group stavljeni su na… »
SAD stavile Tencent i Alibabu na listu "ozloglašenih tržišta"
RTV 18.02.2022
VAŠINGTON - Sajtovi za e-trgovinu kojima upravljaju kineski Tencent i Alibaba Grupa stavljeni su na američku listu ozloglašenih tržišnih subjekata, koji navodno prodaju ili omogućavaju prodaju falsifikovane robe. Na listi se nalaze 42 onlajn tržišta i 35… »
Vesti dana »
Nafta pojeftinila nakon signala iz Vašingtona o mogućem sporazumu sa Iranom
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Ukrajina sprema sastanke sa zemljama Persijskog zaliva, Zelenski pristaje na sve forme pregovora, a posebno računa na ova dva čoveka
Blic pre 43 minutajoš 1 povezana
Vučić: Nikada više Srbija neće dozvoliti nikakve „Oluje“ i pogrom srpskog naroda
Danas pre 2 satajoš 2 povezane





