Povezane vesti
Sudija: Trump i djeca moraju svjedočiti u istrazi o kompaniji
Al Jazeera 18.02.2022
Bivši predsjednik SAD-a i dvoje njegove odrasle djece moraju odgovoriti na pitanja pod zakletvom u sklopu građanske istrage državnog tužioca koja se vodi protiv njegove porodične kompanije. Njujorški sudija Arthur Engoron presudio je da bivši… »
Tramp i njegova deca moraju da svedoče u istrazi o kompaniji
Nova 18.02.2022
Njujorški sudija Artur Engoron presudio je da bivši predsednik SAD Donald Tramp i dvoje njegove odrasle dece moraju da, u roku od 21 dana, odgovore na pitanja pod zakletvom u sklopu građanske istrage državnog tužioca koja se vodi protiv Trampove… »
Finansijske prevare Trampove organizacije: Bivši predsednik SAD, njegov sin i ćerka moraju da svedoče
Kurir 18.02.2022
Njujorški sudija presudio je da bivši predsednik SAD Donald Tramp i dvoje njegove odrasle dece moraju da, u roku od 21 dana, odgovore na pitanja pod zakletvom u okviru građanske istrage državnog tužioca koja se vodi protiv Trampove porodične… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 4 satijoš 1 povezana