Povezane vesti
Politička kultura Milanovića na nivou pijanca u birtiji
Politika 18.02.2022
ZAGREB - Hrvatski premijer Andrej Plenković je doprinos tokkom dvogodišnjeg mandata predsednika Zorana Milanovića ocenio nulom, a za njegovu političku kulturu je rekao da je „na nivou pijanca u birtiji”. „Spoljna politika, štetno, izolovano… »
Novi sukob predsednika i premijera hrvatske: Plenković Milanovića usporedio s pijancem iz birtije
Kurir 18.02.2022
Hrvatski premijer prokomentarisao je dvogodišnji mandat predsednika. Premijera Andreja Plenkovića, koji je u Briselu, novinari su upitali kako vidi dvogodišnji mandat predsednika Republike Hrvatske Zorana Milanovića. Rekao da su to dve različite… »
Novi sukob predsednika i premijera hrvatske: "Politička kultura Milanovića na nivou pijanca u birtiji"
Večernje novosti 18.02.2022
Foto: Tanjug - Spoljna politika, štetno, izolovano. Unutrašnja toksično, snižavanje kulture. Komunikacija na niovu verbalnog divljaštva. Doprinos bilo kakvom razvoju hrvatske države - nula - rekao je Plenković, dodavši da je Milanovićeva… »
Vesti dana »

BLOG: Studenti u Novom Sadu blokirali Skupštinu grada, reagovala interventna policija
N1 Info pre 0 minutajoš 19 povezanih

Izrael gađao Gazu, najmanje 300 mrtvih, tvrde palestinski izvori
BBC News pre 0 minutajoš 17 povezanih

Studenti u blokadi u Novom Sadu noćas blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže, policija reagovala (VIDEO, FOTO)
Danas pre 25 minutajoš 8 povezanih

Nova vlada ili izbori: Skupština Srbije konstatuje ostavku, a onda počinju da teku rokovi: Na stolu su dve opcije
Blic pre 2 satajoš 9 povezanih