Povezane vesti
Optužen vozač-ubica iz Mirijeva: Vozio BMW bez dozvole, pa ubio ženu
Nova 18.02.2022
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je danas optužnicu protiv Denisa Konstantinovića (21) zbog sumnje da je "BMW", koji je vozio bez vozačke dozvole, brzinom većom od dozvoljene, usmrtio Zlatu Ž. (64) u Mirijevskom bulevaru, 17. novembra prošle… »
Tužilaštvo traži osam godina za Boćinog bombaša
Nova 18.02.2022
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu predložio je danas sudu da na najmanje osam godina zatvora osudi Ðorđa M. (28) iz Zemuna jer je 5. aprila prošle godine u novosadskom naselju Detelinara nosio minsko-eksplozivnu napravu velike razorne moći sa daljinskim… »
Optužnica protiv vozača koji je usmrtio ženu na Mirijevskom bulevaru
Nova 18.02.2022
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je danas optužnicu protiv Denisa Konstantinovića (21) zbog sumnje da je svojim BMW-om, koji je vozio bez vozačke dozvole, brzinom većom od dozvoljene, usmrtio 64-godišnja Zlatu Ž. u Mirijevskom bulevaru, 17… »
Vesti dana »
Vanredno zasedanje Skupštine – objedinjena načelna rasprava o svih 18 tačaka dnevnog reda
RTV pre 27 minutajoš 44 povezane
Skandal na Mundijalu: Kakva je uloga Trampa u poništavanju crvenog kartona fudbaleru SAD
BBC News pre 27 minutajoš 65 povezanih
Norveška izbacila Brazil, Englezi preživeli dramu na 2.000 metara
BBC News pre 17 minutajoš 33 povezane



