Povezane vesti

Vučić: Idemo da pobedimo ubedljivije nego ikada, 3. aprila ćemo dokazati da dela govore

Vučić: Idemo da pobedimo ubedljivije nego ikada, 3. aprila ćemo dokazati da dela govore

Glas Zapadne Srbije 19.02.2022
Srpska napredna stranka održala je predizborni skup u Merošini kojim je krenula u kampanju za predstojeće parlamentarne izbore, raspisane za 3. april. Na skupu je govorio i predsednik SNS Aleksandar Vučić. Vučić se zahvalio svim okupljenima. "Hvala… »
Vučić: Lako je obećati, samo dela pobeđuju

Vučić: Lako je obećati, samo dela pobeđuju

RTK 19.02.2022
Lako je nešto obećati, ali samo radom se može doći do rezultata, istakao je danas lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić na predizbornom skupu u Merošini i pozvao građane da izađu na izbore 3. aprila, jer će se na njima, kako je… »
SNS kampanju započeo iz Merošine, Vučić obećao plate od 1.000 evra i investicije u jug Srbije

SNS kampanju započeo iz Merošine, Vučić obećao plate od 1.000 evra i investicije u jug Srbije

Južne vesti 19.02.2022
Srpska napredna stranka mitingom u Merošini započela je predizbornu kampanju za parlamentarne izbore koji će se održati 3. aprila, a pred velikim brojem okupljenih lider stranke Aleksandar Vučić poručio je, uz obećanu prosečnu platu od 1.000 evra… »
Danica Grujičić saopštila odlične vesti: Veoma važne stvari za napredak Srbije

Danica Grujičić saopštila odlične vesti: Veoma važne stvari za napredak Srbije

Večernje novosti 19.02.2022
Foto: Printskrin TV Pink Prva na listi Srpske napredne stranke na predstojećim parlamentarnim izborima Danica Grujičić izjavila je danas u Merošini na skupu SNS da će biti još ulaganja u zdravstvo, ali i u ekologiju. - Hvala vaš to ste došli da… »
Profesor Radenović: Ponosan sam što sam na listi SNS, postao sam deo istorije

Profesor Radenović: Ponosan sam što sam na listi SNS, postao sam deo istorije

N1 Info 19.02.2022
Drugi na listi Srpske napredne stranke za parlamentarne izbore "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve" profesor matematike Stojan Radenović izjavio je da je ponosan što se nalazi na toj listi jer smatra da je na taj način postao deo istorije… »
Profesor radenković govorio na skupu SNS-a: Ponosan sam, Srbija je potpuno nova država

Profesor radenković govorio na skupu SNS-a: Ponosan sam, Srbija je potpuno nova država

Srbija danas 19.02.2022
Radenović je istakao da je Srbija danas nova država i da je to svima jasno. Profesor matematike Stojan Radenović obratio se na predizbornom skupu Srpske napredne stranke u Merošini, kojem prisustvuje i predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić… »
Danica Grujičić saopštila sjajne vesti Veoma važne stvari za Srbiju

Danica Grujičić saopštila sjajne vesti Veoma važne stvari za Srbiju

Alo 19.02.2022
Prva na listi Srpske napredne stranke na predstojećim parlamentarnim izborima Danica Grujičić izjavila je danas u Merošini na skupu SNS da će biti još ulaganja u zdravstvo, ali i u ekologiju. Ona je ispričala šta je za vreme vlasti SNS već… »

Vesti dana »