Povezane vesti

Šok u Klivlendu: Centar pobedio u šutiranju trojki, zakucavanja razočarala (VIDEO)

Šok u Klivlendu: Centar pobedio u šutiranju trojki, zakucavanja razočarala (VIDEO)

Vesti online 20.02.2022
Centar Minesote Karl-Entoni Tauns pobedio je u brzom šutiranju trojki na ovogodišnjem Ol-staru u Klivlendu. Tauns je oborio i rekord runde otkad se šutira po novom formatu i poneo titulu najboljeg šutera u NBA ligi. Drugi dan Ol-star vikenda… »
Tauns najbolji trojkaš, Topin pobedio neviđenim zakucavanjem

Tauns najbolji trojkaš, Topin pobedio neviđenim zakucavanjem

N1 Info 20.02.2022
Centar Minesota Timbervulvsa Karl Entoni Tauns pobedio je u šutiranju trojki na Ol-staru. U finalnoj seriji je sa 29 ponea bio je bolji od Tre Janga iz Atlanta Hoksa i Luka Kenarda iz LA Klipersa, koji su imali po 26. „Srećan sam što sam pobedio. Ali… »
Tauns pobedio u šutiranju trojki, a Topin u zakucavanjima na ol-staru

Tauns pobedio u šutiranju trojki, a Topin u zakucavanjima na ol-staru

Danas 20.02.2022
Košarkaš Minesote Karl-Entoni Tauns pobedio je noćas u šutiranju „trojki“, dok je Obi Topin iz Njujorka bio najbolji u „zakucavanjima“, u sklopu ol-star vikenda NBA lige koji se održava u Klivlendu. Tauns je pobedio sa 29 poena i postao prvi… »
Ovo se 10 godina nije desilo - NBA liga je šokirana njegovom pobedom: Bogdanov saigrač bio blizu, ali je Tauns rekorder!

Ovo se 10 godina nije desilo - NBA liga je šokirana njegovom pobedom: Bogdanov saigrač bio blizu, ali je Tauns rekorder!

Mondo 20.02.2022
Centar Minesote bio izuzetno raspoložen u finalnoj rundi i postavio rekord takmičenja! Centar Minesote bio izuzetno raspoložen u finalnoj rundi i postavio rekord takmičenja! Drugi dan Ol-star vikenda koji se održava u Klivlendu obeležila su… »
Tauns najbolji trojkaš, Topin pobedio neviđenim zakucavanjem

Tauns najbolji trojkaš, Topin pobedio neviđenim zakucavanjem

Sport klub 20.02.2022
Centar Minesota Timbervulvsa Karl Entoni Tauns pobedio je u šutiranju trojki na Ol-staru. U finalnoj seriji je sa 29 ponea bio je bolji od Tre Janga iz Atlanta Hoksa i Luka Kenarda iz LA Klipersa, koji su imali po 26. „Srećan sam što sam pobedio. Ali… »
Razočarala zakucavanja na Ol-staru - samo jedan čovek blistao: Izmislio novi potez i razbio konkurenciju! (video)

Razočarala zakucavanja na Ol-staru - samo jedan čovek blistao: Izmislio novi potez i razbio konkurenciju! (video)

Mondo 20.02.2022
Košarkaš Njujork Niksa iskoristio priliku i odneo trofej u jednom od najslabijih takmičenja ikada. Košarkaš Njujork Niksa iskoristio priliku i odneo trofej u jednom od najslabijih takmičenja ikada. Iako će mnogi ljubitelji NBA reći da takmičenje… »

Vesti dana »