Povezane vesti

Jasna Šekarić je đavo! Zet optužuje taštu: Mrzi me, isplanirala je sve da me odvoji od ćerke! Šok tvrdnje Sajeda…

Jasna Šekarić je đavo! Zet optužuje taštu: Mrzi me, isplanirala je sve da me odvoji od ćerke! Šok tvrdnje Sajeda…

Kurir 20.02.2022
Egipćanin Sajed Abubakr, zet Jasne Šekarić, ne odustaje od borbe za ćerku, za koju tvrdi da ju njegova žena Lea uz pomoć svoje majke otela i drži je u Srbiji. On za Kurir kaže da je upravo najuspešnija srpska olimpijska šampionka glavni krivac… »
Napravila si plan s majkom i uništila nam porodicu! Isplivala šok prepiska Egipćanina i ćerke Jasne Šekarić!

Napravila si plan s majkom i uništila nam porodicu! Isplivala šok prepiska Egipćanina i ćerke Jasne Šekarić!

Mondo 20.02.2022
U javnosti je kao bomba odjeknula vest da je Lea Šekarić, ćerka Jasne Šekarić, pobegla iz Egipta od svog muža Sajeda Abubakra, poznatijeg kao Mado King, i sa sobom povela ćerku Sofi. U javnosti je kao bomba odjeknula vest da je Lea Šekarić… »
Šok prepiske egipćanina i ćerke Jasne Šekarić: Uništila si nam porodicu kad si napravila plan s majkom, dete ne viđa oca…

Šok prepiske egipćanina i ćerke Jasne Šekarić: Uništila si nam porodicu kad si napravila plan s majkom, dete ne viđa oca…

Kurir 20.02.2022
U javnosti je kao bomba odjeknula vest da je Lea Šekarić, ćerka Jasne Šekarić, pobegla iz Egipta od svog muža Sajeda Abubakra, poznatijeg kao Mado King, i sa sobom povela ćerku Sofi. Kurir je došao do prepiske Abdula i njegove supruge Lee u kojoj… »
NOVI DETALJI PORODIČNE DRAME: Muž Lee Šekarić obelodanio ŠOK prepiske

NOVI DETALJI PORODIČNE DRAME: Muž Lee Šekarić obelodanio ŠOK prepiske

Svet & Skandal 20.02.2022
Vest koja ovih dana potresa Srbiju – ćerka naše sportiskinje Jasne Šekarić, Lea, ostavila je svog supruga Sajeda, egipatskog di-džeja i s bebom došla u Srbiju. Dotučen ovim njenim potezom, očajnički se obratio javnosti. Kako prenose domaći… »
Novi detalji agonije u porodici najbolje strelkinje sveta: Zet Jasne Šekarić skuplja pare da dođe u Srbiju i bori se za…

Novi detalji agonije u porodici najbolje strelkinje sveta: Zet Jasne Šekarić skuplja pare da dođe u Srbiju i bori se za…

Kurir 20.02.2022
U javnosti je kao bomba odjeknula vest da je Lea Šekarić, ćerka Jasne Šekarić, pobegla iz Egipta od svog muža Sajeda Abubakra, poznatijeg kao Mado King, i sa sobom povela ćerku Sofi. On se obratio srpskim medijima i izjavio da su Lea i njena majka… »
Sajed izneo niz optužbi na račun Lee Šekarić!

Sajed izneo niz optužbi na račun Lee Šekarić!

Svet plus 20.02.2022
Sajed izneo niz šokantnih optužbi na račun Lee Šekarić i njene majke, proslavljene sportistkinje Jasne Šekarić. Ona je oduvek bila protiv naše ljubavi... Lea je uzela sav novac, nemam dovoljno za advokata. Lea Šekarić, ćerka naše legendarne… »

Vesti dana »